Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Aranżacja i dekoracja wnętrza - Sklep Villadecor

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 17.11.2014
Na asortyment sklepu Villa Decor składają się meble i dodatki w stylu francuskim i skandynawskim, artykuły do dekoracji i wystroju wnętrz. Większość produktów importujemy z najlepszych europejskich firm. Aby sprostać Państwa wymaganiom śledzimy trendy i poszukujemy nowości które będą się wykazywać wysoka jakością, oryginalnością i dbałością o szczegóły, a przede wszystkim będą cieszyć oko właściciela i radować jego serce. Zapewniamy, że produktów które posiadamy nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Dekoracje wnętrz

VillaDecor.pl to sklep mający swoją siedzibę w Opocznie oraz oferujący swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego. Od wielu lat, poszukujemy nowości oraz śledzimy obowiązujące trendy, aby móc zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości importowane z wielu firm mających swoje siedziby w całej europie. Specjalizujemy się w sprzedaży asortymentu artykułów do dekoracji i wystroju wnętrz wykonanych w stylu francuskim i skandynawskim. 

Pierwszy z nich łączy w sobie elementy luksusowe i eleganckie, a przy tym kładzie nacisk na wygodę i przytulność wnętrz. 

Drugi z kolei to prostota i harmonia, zdecydowana przewaga bieli i naturalnych materiałów co świetnie współgra z dużymi mocno doświetlonymi przestrzeniami. Dekoracje wnętrz przez Nas oferowane idealnie wpisują się w oba te style, przez co w prosty i nieagresywny sposób możemy wpłynąć na wygląd i postrzeganie wszystkich wnętrz naszych domów i mieszkań. 

Za pomocą strony internetowej Villadecor.pl i sklepu na niej umieszczonego, można zakupić wszystkie te przedmioty które są dostępne także w tradycyjnej sprzedaży.
Adres:
Piotrkowska 3
WWW:
Kod:
26-300
E-mail:
sklep@villadecor.pl
Miasto:
Opoczno
Telefon:
48512413807
GPS     N: 20° 17' 6"     E: 51° 22' 34"

Jak dojechać do firmy Villadecor?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Pielęgnacja Zieleni

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 01.08.2018
Łódzka firma Kulczyk od 1995 roku kompleksowo dba o zieleń w całej Polsce. Oferuje sadzenie i pielęgnację drzew, zakładanie i koszenie trawników oraz karczowanie i porządkowanie terenów....
Strona Deante

Deante

Dodano: 14.11.2017
Stworzenie pewnych produktów wymaga przygotowania. Po drugie opiera się na zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Na takie działania można tylko liczyć w naszej firmie. Zdobyliśmy...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 30.01.2014
Nasza firma to wiele lat doświadczeń w zakresie usług związanych z systemami monitoringu i zabezpieczeń. Wiemy bardzo dużo na ten temat i jesteśmy w stanie radzić sobie z różnymi problemami....
Strona Sembella

Sembella

Dodano: 06.08.2015
Każda osoba cierpiąca z powodu wad postawy powinna z bliska przyjrzeć się ofercie firmy Sembella. Ta firma ma do zaoferowania wysokiej jakości materace, dzięki którym można w miarę szybko...