Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Szkolenia

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy rekrutacyjne prowadzimy z największą uwagą, ściśle uzależniając je od wymagań naszych klientów. Naszym klientom oferujemy także pełny zakres szkoleń biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą HR Partners na firmowej witrynie internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dzisiaj zdobądź nowych pracowników!
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie. Chcą się rozwijać, kształcić i inwestować we własny rozwój. Staraj się robić w życiu to, co kochasz. Da Ci to szczęście i satysfakcję, pozwoli również na zarabianie. Współdziałając z innymi dajesz im wsparcie, otrzymujesz też dużo pozytywnej energii. Realizuj od dziś swoje zamierzenia z indywidualnym planem rozwoju osobistego. Zaufaj trenerom z imigomo.com, by sięgać dalej, widzieć więcej

Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 03.02.2014
Inwemer jako agencja pracy tymczasowej, dostarcza swoim klientom kompetentnych pracowników, którzy doskonale pasują na poszczególne stanowiska. Dopasowuje ich w taki sposób, aby nie ucierpieć na dobrej opinii, a zarazem zaspokoić potrzeby swoich klientów. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego też orientuje się w kwestii jak zadowolić jednych i drugich. W razie konieczności przeprowadza rozmowy rekrutacyjne, dla pozyskania jeszcze bardziej dospawanych pracowników do poszczególnych oczekiwań klienta.