Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Sport i turystyka

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Na samej północy Polski, niedaleko Władysławowa znajduje się jeden z najbardziej znanych polskich kurortów – Jastrzębia Góra. Stąd niedaleko jest do Helu, a także tylko tutaj można podziwiać malownicze wybrzeże klifowe. I w tak urokliwym miejscu, niedaleko od plaży – bo zaledwie 100 metrów – znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy, komfortowy obiekt turystyczny, który oferuje wygodne pokoje, doskonałą kuchnię i staropolską gościnność oraz najwyższą jakość usług. Naszym Gościom zapewniamy też dodatkowe atrakcje, ponieważ wakacje spędzone w naszym hotelu to wakacje wyjątkowe.
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 10.06.2015
Działając na terenie Łodzi zapewniamy naszym klientom komfortowe warunki do realizowania treningu fitness. Posiadamy przestronne sale gwarantujące wygodę podczas realizowania ćwiczeń. Różnorodne programy treningowe umożliwiają dopasowanie ich do celów, które chce się osiągnąć oraz do zaawansowania w realizowania treningu. Na terenie naszego klubu oferujemy również możliwość korzystania z kompleksowo wyposażonej siłowni, gdzie posiadamy nowoczesne urządzenia treningowe pochodzące od renomowanych producentów.
Więcej o firmie: Trener personalny, Trener squash
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 19.10.2017
Pasjonaci uprawiający mieszane sztuki walki mogą skorzystać z wyposażenia łódzkiej firmy SMMASH Fightwear specjalizującej się w projektowaniu odzieży sportowej dla zawodników MMA. Wśród produktów można znaleźć propozycje klasycznych T-shirtów oraz specjalnych przylegających do ciała raschguardów, a także spodenki MMA i muay thai. Ich wykonanie to prawdziwe mistrzostwo zarówno w doborze materiału, jak i wzornictwie czy sposobie wykonania. Zainteresowane kluby mogą też niezobowiązująco zamówić wizualizację stroju z własnym logo.
Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 28.05.2015
W 2003 roku w Łodzi powstał oddział TUI Centrum Podróży, mieszczący się przy al. Piłsudskiego. To bardzo dobra lokalizacja w samym finansowym centrum miasta, naprzeciw dużego parkingu, gdzie znajdą miejsce zmotoryzowani klienci. Firma stara się zapewnić najwyższe bezpieczeństwo osobom, które zdecydują się na podróż, dlatego współpracuje tylko z ponad 30 najlepszymi touroperatorami w kraju i kilkoma wybranymi zagranicznymi. Wszyscy spełniają wymagania prawa polskiego, dotyczące bezpieczeństwa podróży.
Więcej o firmie: Riwiera Turecka, Zakynthos