Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Sól tabletkowana – Innowacyjne produkty od Solino

Strona Solino

Solino

Dodano: 09.09.2013
Firma Solino to specjaliści od podziemnego magazynowania paliw takich jak ropa naftowa czy gaz ziemny. Ponadto, Solino zajmuje się wydobyciem solanki i jej późniejszą dystrybucją do klientów. W temacie budowy i eksploatacji podziemnych magazynów paliw nasza firma należy do grona liderów polskiego rynku. Rozwijamy się dynamicznie i cały czas pracujemy nad rozwojem kompetencji. Priorytetem firmy Solino są wysokie standardy. Obejmują one takie dziedziny jak środowisko naturalne oraz biznes. Nasza firma to profesjonalizm oraz kompetencje z najwyższej możliwej półki.

Sól tabletkowana

Inowrocławskie Kopalnie Soli Solino to spółka będąca częścią Grupy ORLEN. Podczas wielu lat istnienia na rynku udało nam się wprowadzić do użytku wiele nowoczesnych technologii i systemów informatycznych, które pozwoliły nam rozwinąć działalność i procesy wydobywania solanki przemysłowej. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z Solino to macie pewność otrzymania usług na wysokim poziomie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat soli tabletkowanej? Sprawdź tutaj:

http://www.solino.pl/PL/NaszaOferta/UzdatnianieWody/Strony/Tabletki-solne-SOLAQUA.aspx

Sól tabletkowana którą sprzedajemy nadaje się znakomicie do uzdatniania i oczyszczania wody. Ponadto, stosuje się ją do dezynfekcji wody oraz do jej zmiękczania np. w zlewach i innych. Najlepsze efekty działania soli tabletkowanej uzyskuje się wtedy, kiedy jest ona aplikowana bezpośrednio do zbiornika lub systemu wodociągowego. Jej działanie jest wtedy natychmiastowe. Tabletki solne powstają z wysokiej jakości soli warzonej, która nie posiada ani antyzbrylacza ani jodu. Jej właściwości to między innymi brak konkretnego zapachu oraz to, że nie wywołuje zanieczyszczeń.
Solino
Adres:
Świętego Ducha 26a
WWW:
Kod:
88-100
E-mail:
solino@solino.pl
Miasto:
Inowrocław
Telefon:
52 354 58 00
Producent soli, Wydobycie soli, Konfekcjonowanie soli
GPS     N: 18° 15' 49"     E: 52° 47' 44"

Jak dojechać do firmy Solino?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 02.03.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie dystrybuowania wina pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze produkty pochodzące od uznanych producentów z różnych regionów świata oraz...
Więcej o firmie: Sklep z winem, Cydr