Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Solino – Wydobywanie Soli

Strona Solino

Solino

Dodano: 09.09.2013
Firma Solino to specjaliści od podziemnego magazynowania paliw takich jak ropa naftowa czy gaz ziemny. Ponadto, Solino zajmuje się wydobyciem solanki i jej późniejszą dystrybucją do klientów. W temacie budowy i eksploatacji podziemnych magazynów paliw nasza firma należy do grona liderów polskiego rynku. Rozwijamy się dynamicznie i cały czas pracujemy nad rozwojem kompetencji. Priorytetem firmy Solino są wysokie standardy. Obejmują one takie dziedziny jak środowisko naturalne oraz biznes. Nasza firma to profesjonalizm oraz kompetencje z najwyższej możliwej półki.

Sól kuchenna

Nasza doskonale profesjonalna oraz wyspecjalizowana firma SOLINO to pionier rynkowy w swojej kategorii, który zajmuje się wydobywaniem solanki, konfekcjonowaniem soli oraz podziemnym magazynowaniem ropy oraz paliwa. Nasze działania umożliwiają serowanie naszym klientom najwyższej jakości, szerokiej gamy produktów, do których zalicza się m.in. sól kuchenna, spożywcza, przemysłowa, peklująca i wiele innych, z których każda to wyrób najwyższej jakości.

Sprawdź ciekawą ofertę soli kuchennej od Solino:

http://www.solino.pl/PL/NaszaOferta/WTwojejKuchni/Strony/Sol-spozywcza-jodowana---sol-kuchenna.aspx

Dysponujemy świetnie wykwalifikowanym personelem, który fenomenalnie wykonuje swoje zadania i perfekcyjnie monitoruje oraz nadzoruje prace najnowszych informatycznych systemów, które są wykorzystywane w naszej pracy. Od lat maksymalnie zadowalamy naszych klientów oraz partnerów biznesowych, którzy cenią najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zdajemy sobie sprawę z dynamicznie rosnących potrzeb bieżącego rynku, dlatego nieustannie wychodzimy im naprzeciw, aby aktywnie spełniać jego coraz to nowsze oczekiwania. Jesteśmy pewni, że każdy będzie zachwycony oferta proponowaną przez naszą firmę.
Solino
Adres:
Świętego Ducha 26a
WWW:
Kod:
88-100
E-mail:
solino@solino.pl
Miasto:
Inowrocław
Telefon:
52 354 58 00
Producent soli, Wydobycie soli, Konfekcjonowanie soli
GPS     N: 18° 15' 49"     E: 52° 47' 44"

Jak dojechać do firmy Solino?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 02.03.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie dystrybuowania wina pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze produkty pochodzące od uznanych producentów z różnych regionów świata oraz...
Więcej o firmie: Sklep z winem, Cydr