Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Nowoczesna firma Solino

Strona Solino

Solino

Dodano: 09.09.2013
Firma Solino to specjaliści od podziemnego magazynowania paliw takich jak ropa naftowa czy gaz ziemny. Ponadto, Solino zajmuje się wydobyciem solanki i jej późniejszą dystrybucją do klientów. W temacie budowy i eksploatacji podziemnych magazynów paliw nasza firma należy do grona liderów polskiego rynku. Rozwijamy się dynamicznie i cały czas pracujemy nad rozwojem kompetencji. Priorytetem firmy Solino są wysokie standardy. Obejmują one takie dziedziny jak środowisko naturalne oraz biznes. Nasza firma to profesjonalizm oraz kompetencje z najwyższej możliwej półki.

Sól

Jesteśmy nowoczesną i promującą modernistyczne rozwiązania firma SOLINO, która zajmuje się podziemnym magazynowanie ropy oraz paliwa. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest maksymalnie skuteczna ochrona naszego środowiska naturalnego, dlatego wprowadzamy międzynarodowe rozwiązania, które zostały uznane z najbardziej bezpieczne oraz właściwe, aby chronić przyrodę, przed niekorzystnym oddziaływaniem. Ta zasada przyświeca nam również podczas wydobywania solanki, jak również konfekcjonowania soli.

Zobacz ofertę firmy Solino ponizej:

http://www.solino.pl/PL/NaszaOferta/WTwojejKuchni/Strony/Sol-spozywcza-jodowana---sol-kuchenna.aspx

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dzięki solidnej, rzetelnej i profesjonalnej pracy osiąga imponujące efekty prowadzonej działalności oraz nie tylko realizuje rynkowe standardy, ale również aktywnie je współtworzy. Wydobywane przez nas sól, przy pomocy nowoczesnych narzędzi oraz dzięki koordynowaniu całej pracy przy użyciu nowoczesnych programów informatycznych jest następnie przetwarzana w taki sposób, aby zaspokoiła potrzeby indywidualnego konsumenta, jak również przedsiębiorców, oczekujących najwyższej jakości soli przemysłowej.
Solino
Adres:
Świętego Ducha 26a
WWW:
Kod:
88-100
E-mail:
solino@solino.pl
Miasto:
Inowrocław
Telefon:
52 354 58 00
Producent soli, Wydobycie soli, Konfekcjonowanie soli
GPS     N: 18° 15' 49"     E: 52° 47' 44"

Jak dojechać do firmy Solino?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 02.03.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie dystrybuowania wina pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze produkty pochodzące od uznanych producentów z różnych regionów świata oraz...
Więcej o firmie: Sklep z winem, Cydr