Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Oferta producenta soli - Solino

Strona Solino

Solino

Dodano: 09.09.2013
Firma Solino to specjaliści od podziemnego magazynowania paliw takich jak ropa naftowa czy gaz ziemny. Ponadto, Solino zajmuje się wydobyciem solanki i jej późniejszą dystrybucją do klientów. W temacie budowy i eksploatacji podziemnych magazynów paliw nasza firma należy do grona liderów polskiego rynku. Rozwijamy się dynamicznie i cały czas pracujemy nad rozwojem kompetencji. Priorytetem firmy Solino są wysokie standardy. Obejmują one takie dziedziny jak środowisko naturalne oraz biznes. Nasza firma to profesjonalizm oraz kompetencje z najwyższej możliwej półki.

Producent soli

Firma IKS Solino to przedsiębiorstwo wydobywcze działające na rynku solnym. Wydobycie solanki przemysłowej i produkcja soli to nasza podstawowa działalność. Poza tym zajmujemy się także magazynowaniem paliw i ropy naftowej w magazynach podziemnych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, nasze działania zostały uznanie na całym świecie.

Sprawdź ofertę producenta soli – Solino:

http://www.solino.pl/

Jesteśmy firmą proekologiczną i bezpieczną. Jako producent soli mamy dla Was całkiem interesujący wybór praktycznych produktów solnych. Te produkty znajdują zastosowanie w różnych branżach począwszy od przemysłu na spożywczej skończywszy. Różne branże stosująca na co dzień z powodzeniem nasze wyroby. Przykładem jest choćby działalność polegająca na uzdatnianiu wody. Tutaj wykorzystuje się nasze skuteczne tabletki solne. W naszej ofercie wyszukacie także sól jodowaną i sól kuchenną. Oferta produktów to jednak nie tylko to. Znajdziecie u nas też sól przemysłową i wypadową. Obecna jest także solanka i pył solny.
Solino
Adres:
Świętego Ducha 26a
WWW:
Kod:
88-100
E-mail:
solino@solino.pl
Miasto:
Inowrocław
Telefon:
52 354 58 00
Producent soli, Wydobycie soli, Konfekcjonowanie soli
GPS     N: 18° 15' 49"     E: 52° 47' 44"

Jak dojechać do firmy Solino?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 02.03.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie dystrybuowania wina pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze produkty pochodzące od uznanych producentów z różnych regionów świata oraz...
Więcej o firmie: Sklep z winem, Cydr