Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Atrakcyjna oferta firmy Solino

Strona Solino

Solino

Dodano: 09.09.2013
Firma Solino to specjaliści od podziemnego magazynowania paliw takich jak ropa naftowa czy gaz ziemny. Ponadto, Solino zajmuje się wydobyciem solanki i jej późniejszą dystrybucją do klientów. W temacie budowy i eksploatacji podziemnych magazynów paliw nasza firma należy do grona liderów polskiego rynku. Rozwijamy się dynamicznie i cały czas pracujemy nad rozwojem kompetencji. Priorytetem firmy Solino są wysokie standardy. Obejmują one takie dziedziny jak środowisko naturalne oraz biznes. Nasza firma to profesjonalizm oraz kompetencje z najwyższej możliwej półki.

Peklosól

Wydobycie solanki i podziemne magazynowanie paliw płynnych, gazów oraz ropy naftowej to zakres działalności firmy Solino. Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, co pozwoliło nam osiągnąć najwyższą jakość. Dbamy również o ciągłe poszerzanie wiedzy i kompetencji, a także wykorzystywanie najnowocześniejszych technik informatycznych i automatyki, dzięki czemu możliwy jest stały rozwój naszej firmy i nieustannie poszerzająca się oferta. Peklosól stosuje się w produkcji wędlin. Chodzi tu o proces peklowania.

Zobacz tutaj:

http://www.solino.pl/PL/NaszaOferta/PrzemyslMiesny/Strony/Sol-peklujaca.aspx

W efekcie działania solanki (peklosoli) powstaje wędlina o odpowiednim zapachu, smaku oraz o utrwalonej dzięki niej barwie. Peklosól wykonuje taką pracę, że przedłuża trwałość produktu. Dzieje się tak dlatego, że zahamowuje ona rozwijanie się różnych niepotrzebnych bakterii. Jest to bardzo efektywne działanie. Peklowanie występuje w dwóch formach: mokrej i suchej. Pierwsza sprowadza się do namaczania produktu w odpowiedniej zalewie. Druga polega na nacieraniu jej suchą solanką.
Solino
Adres:
Świętego Ducha 26a
WWW:
Kod:
88-100
E-mail:
solino@solino.pl
Miasto:
Inowrocław
Telefon:
52 354 58 00
Producent soli, Wydobycie soli, Konfekcjonowanie soli
GPS     N: 18° 15' 49"     E: 52° 47' 44"

Jak dojechać do firmy Solino?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 02.03.2016
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie dystrybuowania wina pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze produkty pochodzące od uznanych producentów z różnych regionów świata oraz...
Więcej o firmie: Sklep z winem, Cydr