Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Markowa odzież MMA dla zawodowców i amatorów

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 19.10.2017
Pasjonaci uprawiający mieszane sztuki walki mogą skorzystać z wyposażenia łódzkiej firmy SMMASH Fightwear specjalizującej się w projektowaniu odzieży sportowej dla zawodników MMA. Wśród produktów można znaleźć propozycje klasycznych T-shirtów oraz specjalnych przylegających do ciała raschguardów, a także spodenki MMA i muay thai. Ich wykonanie to prawdziwe mistrzostwo zarówno w doborze materiału, jak i wzornictwie czy sposobie wykonania. Zainteresowane kluby mogą też niezobowiązująco zamówić wizualizację stroju z własnym logo.

Odzież MMA

Firma SMMASH Fightwear, znajdująca się na terenie Łodzi znana jest z produkcji odzieży dla zawodników i pasjonatów MMA nie tylko w naszym kraju, ale również w Europie. Z jej usług korzysta wielu znanych zawodników, którzy cenią sobie jakość wyrobów, precyzję ich wykonania i przede wszystkim trwała fascynująca grafikę związaną z tym sportem. Wszystko, co oferuje SMMASH Fightwear powstaje niemalże od zera w tym zakładzie. 

Każdy rashguard, t-shirt czy spodenki mma w pierwszej kolejności trafiają pod skrzydła designerów. 

smmash.pl/fightwear/mma-shorts

W specjalnym dziale rodzi się ta niezwykła płomienna grafika nierozerwalnie związana ze sztukami walki. Wszechobecne są zazwyczaj płomienie od tradycyjnych po stylizowane. Innymi częstymi motywami bywają czaszki i skrzyżowane kości symbolizujące pirackiego ducha walki. 

Funkcjonujący w sieci firmowy sklep MMA stanowi przegląd typowych motywów graficznych, jednak przy każdym kolejnym zleceniu powstają zupełnie odmienne, niepowtarzalne projekty. Firma dopracowała także technologię trwałego nanoszenia wzorów na dzianinę wykorzystując do tego sublimację.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 28.05.2015
W 2003 roku w Łodzi powstał oddział TUI Centrum Podróży, mieszczący się przy al. Piłsudskiego. To bardzo dobra lokalizacja w samym finansowym centrum miasta, naprzeciw dużego parkingu, gdzie...
Więcej o firmie: Riwiera Turecka, Zakynthos
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 10.06.2015
Działając na terenie Łodzi zapewniamy naszym klientom komfortowe warunki do realizowania treningu fitness. Posiadamy przestronne sale gwarantujące wygodę podczas realizowania ćwiczeń....
Więcej o firmie: Trener personalny, Trener squash
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Na samej północy Polski, niedaleko Władysławowa znajduje się jeden z najbardziej znanych polskich kurortów – Jastrzębia Góra. Stąd niedaleko jest do Helu, a także tylko tutaj można...