Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Jak wybrać odpowiedni materac ?

Strona Sembella

Sembella

Dodano: 06.08.2015
Każda osoba cierpiąca z powodu wad postawy powinna z bliska przyjrzeć się ofercie firmy Sembella. Ta firma ma do zaoferowania wysokiej jakości materace, dzięki którym można w miarę szybko pozbyć się najbardziej uciążliwych dolegliwości. Dzięki temu można na co dzień lepiej funkcjonować. Konsument powinien zajrzeć na stronę sembella.pl, by przekonać się, jak słuszny okaże się dobór konkretnego materaca. Dzięki temu będzie wyjątkowo zadowolony z tego, co jest dla niego przedłożone w tym miejscu.

Materace termoelastyczne

Na polskim rynku istnieje firma sembella.pl, która specjalizuje się w produktach związanych ze snem i sypialnią, czyli produkuje materace (między innymi materace termoelastyczne, stelaże, toppery, kołdry, poduszki ortopedyczne). Wszystkie produkty sembella.pl objęte są gwarancją jakości, która potwierdzana jest kartą gwarancyjną. dołączoną do każdego materaca i poduszki. 

Trzeba podkreślić, że sembella.pl stosuje własne innowacje technologiczne przy produkcji i że jej produkty posiadają zastrzeżoną technologię. Jedną z takich innowacji jest pianka poliuretanowa o właściwościach termoeleastycznych, którą wypełniono materace termoleastyczne. Pianka poliuretanowa cechuje się różnym stopniem twardości i różnymi właściwościami. 

Materace termoelastyczne wypełnione pianką pod wpływem ciepłoty ciała dopasowują się do kształtu ciała dając mu odpowiednią podporę i wsparcie podczas snu. Materace termoelastyczne (opis na http://sembella.pl/porady/13-czym-roznia-sie-materace-termoelastyczne-od-wysokoelastycznych/) wyróżniają się również doskonałą wentylacją, które sprawia, że ciało śpiącego się nie przegrzewa i wilgoć z wnętrza materaca znajduje ujście. 
Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 17.11.2014
Na asortyment sklepu Villa Decor składają się meble i dodatki w stylu francuskim i skandynawskim, artykuły do dekoracji i wystroju wnętrz. Większość produktów importujemy z najlepszych...
Strona Pielęgnacja Zieleni

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 01.08.2018
Łódzka firma Kulczyk od 1995 roku kompleksowo dba o zieleń w całej Polsce. Oferuje sadzenie i pielęgnację drzew, zakładanie i koszenie trawników oraz karczowanie i porządkowanie terenów....
Strona Deante

Deante

Dodano: 14.11.2017
Stworzenie pewnych produktów wymaga przygotowania. Po drugie opiera się na zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Na takie działania można tylko liczyć w naszej firmie. Zdobyliśmy...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 03.12.2015
Oferta czujek firmy Asd składa się z rozwiązań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Czujki ruchu podobnie jak bariery podczerwieni i mikrofale uruchamiają alarm zakaz po przerwaniu wiązek. To...