Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Samochody

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski i Cichy to diler samochodowy, który wybiła się na rynku dzięki inwestycji w innowacyjność, dobre komunikacji z klientem oraz szerokiej strategii marketingowej. W naszych salonach znajdziecie Państwo zarówno auta używane jak i nowe. Realizujemy również zlecenia na dostawę pojazdów flotowych do firm i instytucji. Ponad to możemy pochwalić się wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą uczęszczającą na stałe szkolenia techniczne i marketingowe. Dla nas dobro klienta znajduje się na pierwszym miejscu!
Więcej o firmie: Dealer aut
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 26.03.2017
Zapewniamy naszym klientom zarówno indywidualnym a także firmowym wykonanie usług sprzedaży samochodów marki Kia. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług, które w naszej firmie wykonujemy jako autoryzowany sprzedawca marki Kia. Nasza firma jest w stanie zapewnić naszym klientom zarówno nowe modele samochodów a także samochody używane. Zapewniamy w naszej firmie również profesjonalne usługi oraz dopasowane do oczekiwań klientów obsługiwania flot samochodów.
Strona Syguła

Syguła

Dodano: 13.04.2015
Wykonujemy na rzecz naszych klientów usługi związane z naprawami samochodów oraz przeglądy techniczne takich marek pojazdów jak Hyundai oraz Citroen. Jesteśmy przedstawicielami marek Hyundai oraz Citroen, które oferujemy na łódzkim rynku motoryzacyjnym. Posiadamy również autoryzowaną stację obsługi pojazdów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi. Zajmujemy się również usuwaniem szkód komunikacyjnych, jak też zapewniamy usługi serwisowe po gwarancji dla wszystkich marek samochodów.