Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Przemysł i gospodarka

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Galvanopartners to firma oferująca kompleksowe rozwiązania, jeżeli chodzi o profesjonalne wyposażenie galwanizerni i zakładów o podobnym profilu działalności. W ofercie znaleźć można m.in. pompy, filtry, czy suszarki, a także urządzenia sterujące. Są to produkty renomowanych firm, których Galvanopartners jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem. są one objęte gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Oprócz tego Galvanopartners oferuje również możliwość skorzystania z usług projektowych oraz nadzoru i doradztwa podczas wdrażania i eksploatacji linii technologicznej. Firma posiada również swojej wlane specjalistyczne laboratorium wykonujące analizy kąpieli galwanizacyjnych.
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017

Jesteśmy firmą, która działa na rynku produkowania drutu oraz wyrobów z drutu. Nasze doświadczenie na rynku pozwala na zapewnienie wyrobów realizowanych na podstawie najnowszych trendów. Oferujemy między innymi drut ocynkowany, który produkujemy w nowoczesnym parku maszynowym. Na rynku drutu ocynkowanego jesteśmy liderem na rynku co znów pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższej jakości wyroby z drutu ocynkowanego do różnego rodzaju zastosowań w ramach produkcji realizowanej przez naszych klientów.

Strona Printor

Printor

Dodano: 26.05.2014

Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się szeroko rozumianą produkcją elektroniki, z naciskiem na montaż powierzchniowy, przewlekany i produkcję obwodów drukowanych. W swojej działalności wykorzystujemy nowoczesny park maszyn i kadrę pracowników, którzy nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje. Dzięki temu udało nam się nawiązać współpracę w wieloma klientami w kraju i zagranicą. Nasze usługi charakteryzuje doskonała jakość i niezawodność, ale też partnerskie relacje z klientami, które pozwalają nam osiągnąć efekt końcowy satysfakcjonujący każdą ze stron. Zapraszamy.

Strona Soldar

Soldar

Dodano: 10.02.2014
Kompleksowe podejście do instalacji fotowoltaicznych – tak przedstawia się profesjonalne działanie firmy Soldar. Działamy w instalacjach fotowoltaicznych od 6 lat. Zajmujemy się kompleksem czynności z nimi związanymi. Są w to wliczone takie czynności jak projektowanie i doradztwo, serwisowanie, instalacja oraz montaż. Soldar proponuje klientom partnerskie podejście nastawione na potrzeby zleceniodawcy. Stawiając na naszą firmę, wybieracie wysokiej jakości kompetencje i znakomite rozwiązania praktyczne.
Strona Solteam

Solteam

Dodano: 30.05.2015
Solteam to przedsiębiorstwo zajmujące się szeroko rozumianymi usługami fotowoltaicznymi. Jesteśmy strategicznym partnerem firmy IBC Solar, która jest potentatem na rynku tego typu usług. Specjalizujemy się tworzeniu różnego rodzaju instalacji fotowoltaicznych, od małych ogniw wykorzystywanych w gospodarstwach domowych, aż po duże i rozbudowane farmy solarne. We własnym zakresie montujemy, serwisujemy i na bieżąco monitorujemy wszelkie instalacje w celu zwiększania ich wydajności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Strona Windyap

Windyap

Dodano: 18.07.2013
Winda to z jednej strony bardzo przydatny mechanizm z drugiej jednak może on sprawić wiele kłopotów, jeśli będzie źle funkcjonował. Dlatego też jako producenci wind staramy się działać w pełni profesjonalne, tak by każdy przygotowany przez nas mechanizm był dopracowany w 100% i gwarantował bezpieczne przewożenie ludzi między piętrami. Wybierając nasze windy wybieracie Państwo najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo w 100%, gdyż właśnie bezpieczny transport przede wszystkim jest dla nas celem w czasie projektowania wind.