Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Consulting i doradztwo przy zdobyciu dofinansowania z UE

Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo, zarządzanie finansami, księgowość, szkolenia oraz szeroko pojęte usługi biznesowe. Rewolucyjnym momentem dla tej firmy okazał się czas drugiej rocznicy założenia, kiedy to do usług włączono zarządzanie finansami oraz outsourcing procesów biznesowych. To właśnie te dwie propozycje cieszą się największą popularnością wśród klientów tej firmy.

Rozliczenia z projektów Unijnych

Firma consultingowa PL Europa zaprasza do zapoznania się z ofertą usług doradczych z zakresu finansów oraz pozyskiwania dotacji z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Jeżeli szukasz pomocy przy kompletowaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania dotacji, to zgłoś się do nas. Oferujemy kompleksową pomoc podczas starań o środki z funduszów UE. Ponadto polecamy audyt czyli rozliczanie projektów unijnych, analizę zgodności wydatkowanych środków i kontrolę kosztów. 

W naszej ofercie znajdują się również usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów oraz kadr i płac firm realizujących wspomniane projekty. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie i przeprowadzanie szeregu szkoleń z dziedziny biznesu i finansów. 

Oferujemy pomoc przy tworzeniu strategi rozwoju firmy i plany rozwoju jednostek samorządowych. Tworzymy analizy, raporty finansowe oraz biznesplany. Przygotowaliśmy pakiet e-usług z Wirtualnym Dyrektorem Finansowym na czele. 

Rozliczanie projektów unijnych w Łodzi, oferowane przez PL EUROPA to najlepsze rozwiązanie dla twojej firmy. 
Pl Europa S.A.
Adres:
ul. Jaracza 47
WWW:
Kod:
90-249
E-mail:
pleuropa@pleuropa.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+42 203 56 13
GPS     N: 51° 46' 24"     E: 19° 28' 3"

Jak dojechać do firmy PLEuropa?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 03.02.2014
Inwemer jako agencja pracy tymczasowej, dostarcza swoim klientom kompetentnych pracowników, którzy doskonale pasują na poszczególne stanowiska. Dopasowuje ich w taki sposób, aby nie ucierpieć na...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie....

Strona Winlex

Winlex

Dodano: 23.05.2013
Twoje zdrowie uległo pogorszeniu w wyniku błędu lekarskiego. W takim wypadku należy się Tobie odszkodowanie, w którego uzyskaniu pomoże Ci nasza firma, która jest wyspecjalizowanym podmiotem w...
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i...