Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Dotacje unijne dla przedsiębiorstw

Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo, zarządzanie finansami, księgowość, szkolenia oraz szeroko pojęte usługi biznesowe. Rewolucyjnym momentem dla tej firmy okazał się czas drugiej rocznicy założenia, kiedy to do usług włączono zarządzanie finansami oraz outsourcing procesów biznesowych. To właśnie te dwie propozycje cieszą się największą popularnością wśród klientów tej firmy.

Dotacje dla firm

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy consultingowej PL Europa. Oferujemy doradztwo, zarządzanie finansami oraz usługi księgowe. Nasza wiedza i doświadczenie zyskało już renomę wśród firm doradczych z zakresu pozyskiwania dotacji z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej

Pozyskaliśmy dotacje dla firm łódzkie dla naszych klientów w sumie już na kwotę ponad 250 mln złotych. Oferujemy pomoc przy tworzeniu wniosku aplikacyjnego, doradzamy podczas korzystania z funduszy, przeprowadzamy audyty projektów unijnych. PL Europa realizuje również dotacje dla firm na terenie Łodzi i woj. łódzkiego. 

Nasi eksperci doradzają Państwu już od 2007 roku. Bogate doświadczenie poparte wiedzą merytoryczną pozwoliło rozwinąć naszą ofertę o pakiet e-usług. 

Oferujemy pomoc w oparciu o projekt wirtualnego Dyrektora Finansowego, Wirtualnej Platformy Projektowej czy też Sekretariatu XXI wieku. Oferujemy pomoc w tworzeniu planów finansowych i strategi rozwoju. Przygotowujemy plany, analizy i raporty finansowe. Oferujemy pakiet szkoleń dla biznesu, samorządów oraz instytucji publicznych.


Pl Europa S.A.
Adres:
ul. Jaracza 47
WWW:
Kod:
90-249
E-mail:
pleuropa@pleuropa.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+42 203 56 13
GPS     N: 51° 46' 24"     E: 19° 28' 3"

Jak dojechać do firmy PLEuropa?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 03.02.2015
Strona firmowa kancelarii adwokackiej prezentującej usługi w Łodzi i w Sieradzu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta. Dzięki wielu kontaktom specjalistycznym rozstrzygamy w krótkim czasie...
Strona Winlex

Winlex

Dodano: 23.05.2013
Twoje zdrowie uległo pogorszeniu w wyniku błędu lekarskiego. W takim wypadku należy się Tobie odszkodowanie, w którego uzyskaniu pomoże Ci nasza firma, która jest wyspecjalizowanym podmiotem w...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie....