Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Strukturalne fundusze UE

Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo, zarządzanie finansami, księgowość, szkolenia oraz szeroko pojęte usługi biznesowe. Rewolucyjnym momentem dla tej firmy okazał się czas drugiej rocznicy założenia, kiedy to do usług włączono zarządzanie finansami oraz outsourcing procesów biznesowych. To właśnie te dwie propozycje cieszą się największą popularnością wśród klientów tej firmy.

Dotacje unijne

W ramach oferty naszej firmy, która działa na rynku doradztwa oraz pozyskiwania środków finansowych dotyczących strukturalnych funduszy UE. 

W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące zarówno przygotowania wstępnych analiz, aż po przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, które trzeba przedstawić przy staraniu się o środki finansowe z danego rodzaju funduszy unijnych. 

Jednocześnie w naszej firmie posiadamy doświadczenie w skutecznym uzyskiwaniu środków z UE dla samorządów, co znów pozwala nam zapewnić naszym klientom sprawne oraz realizowane przez specjalistów z poszczególnych dziedzin. W ten sposób możemy dotacje unijne (http://pleuropa.pl/samorzady-i-instytucje-publiczne/dotacje-unijne-rozliczanie-projektow-lodz) uzyskać na poszczególne inwestycje komunalne. 

Możemy naszym klientom zapewnić również wykonanie między innymi takich usług jak przygotowanie załączników, obliczanie luk finansowych, sporządzanie finansowych wniosków, monitorowanie procesu ocen wniosków a także przygotowanie korespondencji. 
Pl Europa S.A.
Adres:
ul. Jaracza 47
WWW:
Kod:
90-249
E-mail:
pleuropa@pleuropa.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+42 203 56 13
GPS     N: 51° 46' 24"     E: 19° 28' 3"

Jak dojechać do firmy PLEuropa?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Adwokaci K. Keller służy pomocą w szerokich tematach dotyczących porad prawnych dla ludzi prywantych jak i osób prawnych. Dzięki dużemu doświadzczeniu a także dużemu przedziałowi...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie....

Strona Winlex

Winlex

Dodano: 23.05.2013
Twoje zdrowie uległo pogorszeniu w wyniku błędu lekarskiego. W takim wypadku należy się Tobie odszkodowanie, w którego uzyskaniu pomoże Ci nasza firma, która jest wyspecjalizowanym podmiotem w...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 03.02.2015
Strona firmowa kancelarii adwokackiej prezentującej usługi w Łodzi i w Sieradzu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta. Dzięki wielu kontaktom specjalistycznym rozstrzygamy w krótkim czasie...