Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Prezentacja kolorowych wanienek producenta OKT kids

Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 27.11.2013

Zanim dziecko po raz pierwszy zostanie przywiezione do domu pewność i przygotowanie rodziców jest niezwykle ważne. Nasza firma pomoże się to tej chwili doskonale przygotować. Dzieci lubią dużo kolorów, a rodzice lubią funkcjonalność i jakość. OKT-Kids łączy te cechy w produktach, dlatego są ona tak lubiane przez tych młodszych jak i tych starszych użytkowników. Wszelkie nasze wyroby mają za zadanie zadowolić rodziców, którzy cenią jakość i poziom naszej oferty. Pragniemy stworzyć serię produktów dla dzieci o najwyższej klasie i dzięki jej przyczynić się do ich bezpiecznego rozwoju.

Wanienki do kąpieli

Wyroby dla dzieci to podstawowa działalność przedsiębiorstwa OKT kids, która zajmuje się ich kreowaniem, jak również sprzedażą. Niskie ceny i bezkompromisowa jakość to domena naszej firmy, a jesteśmy w stanie je zapewnić dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w branży. W naszej ofercie traficie na rozmaite akcesoria oraz wiele innych rozwiązań w trzech liniach produktowych.

Wanienki do kąpieli, które mamy w naszym sklepie mają specjalnie dopasowane kształty dzięki którym szkrab nie jest narażony na uszkodzenia. Z kolei rodzic posiada ułatwione zadanie w momencie kąpieli. Nasze przedsiębiorstwo oferuje klientom najlepszej jakości wanienki do kąpieli, które niewątpliwie okażą się ogromną pomocą w momencie kąpieli szkraba. Wanny zrobione są z atestowanego materiału syntetycznego.

Te wanienki oferują rzeczywisty komfort jak również wytrzymałość. Dodatkowo, dają świetny wygląd i bardzo duży poziom solidności. Oferowane są w wersjach dla odmiennych potrzeb.

Wszystkie informacje dotyczące oferty wanienek dla dzieci dostępne są na stronie internetowej naszej firmy:

OKT Polska Sp. z.o.o
Adres:
Mokra 3
WWW:
Kod:
85-810
E-mail:
info@okt-kids.pl
Miasto:
Bydgoszcz
Telefon:
52 360 45 08
Fax:
52 360 45 06
Sklep z artykułami dla niemowląt, akcesoria dziecięce
GPS     N: 53° 6' 47"     E: 18° 4' 3"

Jak dojechać do firmy OKT kids?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 29.08.2016
Dosłownie w każdym regionie Polski posiadamy oddziały w których oferujemy profesjonalne usługi. Dążąc do zadowolenia naszych klientów, zapewniamy im kompleksowe usługi z zakresu solidnego...
Więcej o firmie: Gdańsk, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Radom
Strona HYPROTECH Polska

HYPROTECH Polska

Dodano: 17.06.2015

Działamy na polskim rynku już od 2007 roku specjalizując się od samego początku działalności w realizowaniu dystrybucji wysokiej jakości etykiet. Zapewniamy między innymi etykiety...

Strona Aro Logistics

Aro Logistics

Dodano: 09.05.2015
ARO Logistics jest firmą, której domenę stanowi logistyka. Obsługujemy firmy z wielu branż, oferując pomoc w zakresie wszechstronnej obsługi logistycznej, magazynowania oraz outsourcingu...
Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 02.04.2015
W naszej firmie specjalizujemy się w dostarczaniu na polskim rynku niezawodnych, wydajnych oraz wytrzymałych wyciskarek oraz sokowirówek. Zapewniamy szeroki asortyment urządzeń oraz porady, testy...
Więcej o firmie: Wyciskarka do soków, Sokowirówka