Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Obróbka metali

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Galvanopartners to firma oferująca kompleksowe rozwiązania, jeżeli chodzi o profesjonalne wyposażenie galwanizerni i zakładów o podobnym profilu działalności. W ofercie znaleźć można m.in. pompy, filtry, czy suszarki, a także urządzenia sterujące. Są to produkty renomowanych firm, których Galvanopartners jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem. są one objęte gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Oprócz tego Galvanopartners oferuje również możliwość skorzystania z usług projektowych oraz nadzoru i doradztwa podczas wdrażania i eksploatacji linii technologicznej. Firma posiada również swojej wlane specjalistyczne laboratorium wykonujące analizy kąpieli galwanizacyjnych.
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017

Jesteśmy firmą, która działa na rynku produkowania drutu oraz wyrobów z drutu. Nasze doświadczenie na rynku pozwala na zapewnienie wyrobów realizowanych na podstawie najnowszych trendów. Oferujemy między innymi drut ocynkowany, który produkujemy w nowoczesnym parku maszynowym. Na rynku drutu ocynkowanego jesteśmy liderem na rynku co znów pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższej jakości wyroby z drutu ocynkowanego do różnego rodzaju zastosowań w ramach produkcji realizowanej przez naszych klientów.