Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 14.03.2015
Nowoczesność w urządzeniach jest cenna z wielu względów. W alkomatach pozwala nawet na uzyskanie dokładnych wyników badań z pomiaru ilości alkoholu we wydychanym powietrzu. Takie dane za pomocą modułu bluetooth można od razu przesłać. To zapewnia bezprzewodowy wydruk w odpowiednim języku wraz z wprowadzonymi danymi. Do takiego urządzenia dostarczane jest darmowe oprogramowanie, które umożliwia zgrywanie wszelkich pomiarów na komputer. Jest na nich także możliwość eksportowania ich do arkuszu kalkulacyjnego i wydruku na komputerze. Zapraszamy do zapoznania się w ofertą firmy Alkotestery, posiadającej w swojej ofercie najefektywniejsze alkomaty.
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 08.06.2016
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Extreme, będącej najlepszą auto szkołą w Łodzi, którą z pewnością wyróżnia indywidualne podejście do kursanta oraz jakość przekazywanej praktycznej wiedzy na temat zasad poruszania się w ruchu drogowym, jak i bezpiecznej i ekonomicznej jazdy samochodem. Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy nowoczesną flotę samochodową oraz bardzo dobrze wyposażone sale wykładowe. Więcej szczegółów odnośnie oferty auto szkoły znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 14.07.2016
Działamy na rynku już od 1990 roku realizując dla naszych klientów szeroki zakres szkoleń oraz kursów, które pozwalają na skuteczne zdanie egzaminów na różne kategorie prawa jazdy. W naszej firmie zapewniamy szkolenia na kategorie prawa jazdy AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C1, C, C+E, D a jednocześnie kursy specjalistyczne, które realizowane są dla kierowców taksówek, kierowców zawodowych, instruktorów prawa jazdy. Wszystkie szkolenia realizowane są przez zespół doświadczonych instruktorów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
Znajdująca się w Łodzi szkoła nauki jazdy First Drive oferuje kursy dla osób pragnących poznać zasady bezpiecznej jazdy samochodem w każdych warunkach. Swoim zakresem obejmują one nie tylko zagadnienia wymagane na egzaminie państwowym, ale także naukę jazdy defensywnej i eko-jazdy. Ośrodek Kształcenia Kierowców First Drive prowadzi kursy oparte o autorski system szkoleniowy, mając na uwadze przede wszystkim naukę bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Dedykowani instruktorzy techniki jazdy z pasją przekazują swoją wiedzę.
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski i Cichy to diler samochodowy, który wybiła się na rynku dzięki inwestycji w innowacyjność, dobre komunikacji z klientem oraz szerokiej strategii marketingowej. W naszych salonach znajdziecie Państwo zarówno auta używane jak i nowe. Realizujemy również zlecenia na dostawę pojazdów flotowych do firm i instytucji. Ponad to możemy pochwalić się wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą uczęszczającą na stałe szkolenia techniczne i marketingowe. Dla nas dobro klienta znajduje się na pierwszym miejscu!
Więcej o firmie: Dealer aut
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 26.03.2017
Zapewniamy naszym klientom zarówno indywidualnym a także firmowym wykonanie usług sprzedaży samochodów marki Kia. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług, które w naszej firmie wykonujemy jako autoryzowany sprzedawca marki Kia. Nasza firma jest w stanie zapewnić naszym klientom zarówno nowe modele samochodów a także samochody używane. Zapewniamy w naszej firmie również profesjonalne usługi oraz dopasowane do oczekiwań klientów obsługiwania flot samochodów.
Brak obrazka

Licki

Dodano: 20.04.2014
LICKI to firma z wieloletnim doświadczeniem zarówno na polskim jak też międzynarodowym rynku transportu. Naszym klientom zapewniamy usługi transportu towarów, w tym specjalistycznego sprzętu medycznego oraz elektronicznego odpowiednio dostosowanego pojazdami. Realizujemy również serwis biurowy, który obejmuje transfer gości z lotniska, dworca, przewóz do hotelu, biura. Dysponujemy samochodami osobowymi oraz busami typu Mercedes Viano w wersji VIP, które wyposażone są w fotele, stoliki, TV oraz Wi-Fi.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 18.07.2018
Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi transportu osób, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić usługi realizowane profesjonalnie oraz kompleksowo na każdym etapie realizowania naszych usług. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy rozbudowaną oraz nowoczesną flotę pojazdów, co pozwala nam oferować dopasowanie poszczególnych samochodów do obsługiwanej trasy. Zapewniamy obsługę zarówno klientów indywidualnych a także firmowych w zakresie przewozów prywatnych, podróży.
Strona Run

Run

Dodano: 25.09.2015
Działamy na terenie Łodzi, ale naszą ofertę kierujemy do klientów z całego kraju. Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w realizowaniu na rzecz naszych klientów usług związanych z przeprowadzkami. Wszystkie nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak też firmowych oraz instytucji. Możemy zapewnić naszym klientom wykonanie usług w sposób kompleksowy z demontażem oraz montażem mebli, pakowaniem w sposób bezpieczny mienia zarówno osób prywatnych jak też mienia firmowego.
Strona Syguła

Syguła

Dodano: 13.04.2015
Wykonujemy na rzecz naszych klientów usługi związane z naprawami samochodów oraz przeglądy techniczne takich marek pojazdów jak Hyundai oraz Citroen. Jesteśmy przedstawicielami marek Hyundai oraz Citroen, które oferujemy na łódzkim rynku motoryzacyjnym. Posiadamy również autoryzowaną stację obsługi pojazdów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi. Zajmujemy się również usuwaniem szkód komunikacyjnych, jak też zapewniamy usługi serwisowe po gwarancji dla wszystkich marek samochodów.