Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

VIP jest najważniejszy - oferta przewozów VIP MONSTERS!

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 18.07.2018
Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi transportu osób, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić usługi realizowane profesjonalnie oraz kompleksowo na każdym etapie realizowania naszych usług. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy rozbudowaną oraz nowoczesną flotę pojazdów, co pozwala nam oferować dopasowanie poszczególnych samochodów do obsługiwanej trasy. Zapewniamy obsługę zarówno klientów indywidualnych a także firmowych w zakresie przewozów prywatnych, podróży.

Przewóz VIP

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług dotyczących podróżowania na długich trasach. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom realizowania podróży w ramach wykorzystania nowoczesnej floty pojazdów, która pozwala nam świadczyć usługi zarówno dla klientów indywidualnych a jednocześnie dla firm.

Tylko renomowane marki!

Posiadamy pojazdy renomowanych marek, co pozwala nam zapewnić samochodu mające różną wielkość. Natomiast w ramach przewozów prywatnych jesteśmy w stanie zapewnić przewóz osób samochodami marki Mercedes , które posiadają między innymi możliwość korzystania z odpowiednio ustawionej temperatury, czy przy wybranej muzyce.

Wysoki komfort podrózy

Jednocześnie zapewniamy wyposażenie w postaci wygodnych foteli, które sprawiają, że przewóz vip jest realizowany zarówno wygodnie dla naszych klientów a także z zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Gwarantujemy również realizowanie usług: http://monsters.com.pl/przewoz-vip-warszawa/ przez kierowców mających doświadczenie a także znających biegle języki obce.
Adres:
Grzybowska 5
WWW:
Kod:
00-132
E-mail:
biuro@monsters.com.pl
Miasto:
Warszawa
Tel. kom.:
(+48) 604 256 600
GPS     N: 52° 14' 12"     E: 21° 0' 5"

Jak dojechać do firmy Monsters?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Brak obrazka

Licki

Dodano: 20.04.2014
LICKI to firma z wieloletnim doświadczeniem zarówno na polskim jak też międzynarodowym rynku transportu. Naszym klientom zapewniamy usługi transportu towarów, w tym specjalistycznego sprzętu...
Strona Syguła

Syguła

Dodano: 13.04.2015
Wykonujemy na rzecz naszych klientów usługi związane z naprawami samochodów oraz przeglądy techniczne takich marek pojazdów jak Hyundai oraz Citroen. Jesteśmy przedstawicielami marek Hyundai...
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
Znajdująca się w Łodzi szkoła nauki jazdy First Drive oferuje kursy dla osób pragnących poznać zasady bezpiecznej jazdy samochodem w każdych warunkach. Swoim zakresem obejmują one nie tylko...
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 14.03.2015
Nowoczesność w urządzeniach jest cenna z wielu względów. W alkomatach pozwala nawet na uzyskanie dokładnych wyników badań z pomiaru ilości alkoholu we wydychanym powietrzu. Takie dane za...