Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Bezpieczny, profesjonalny przewóz osób - tylko z MONSTERS.COM!

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 18.07.2018
Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi transportu osób, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić usługi realizowane profesjonalnie oraz kompleksowo na każdym etapie realizowania naszych usług. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy rozbudowaną oraz nowoczesną flotę pojazdów, co pozwala nam oferować dopasowanie poszczególnych samochodów do obsługiwanej trasy. Zapewniamy obsługę zarówno klientów indywidualnych a także firmowych w zakresie przewozów prywatnych, podróży.

Przewóz osób

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług transportowania osób. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno prywatnym a także biznesowym realizowanie usług zarówno profesjonalnych a także kompleksowych na każdym etapie współpracy z naszymi klientami.

Bezpieczne, nowoczesne samochody

Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesną flotę pojazdów, co znów przekłada się na możliwość zapewnienia zarówno wygodnego podróżowania a także bezpieczeństwa nawet w przypadku długich tras na których przewozimy ludzi. Nasza firma zapewnia między innymi obsługiwania wycieczek, w tym dla dzieci. Jednocześnie oferujemy naszym klientom również sprawne obsługiwanie przewozów prywatnych.

Dostosowujemy się do klienta!

Zapewniamy elastyczne usługi, które jesteśmy w stanie dopasować zarówno do oczekiwań a także potrzeb naszych klientów. W naszej firmie przewóz osób realizowany jest zarówno sprawnie a także terminowo. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą: http://monsters.com.pl/Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam również zapewnić szeroki zakres świadczonych usług.
Adres:
Grzybowska 5
WWW:
Kod:
00-132
E-mail:
biuro@monsters.com.pl
Miasto:
Warszawa
Tel. kom.:
(+48) 604 256 600
GPS     N: 52° 14' 12"     E: 21° 0' 5"

Jak dojechać do firmy Monsters?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Syguła

Syguła

Dodano: 13.04.2015
Wykonujemy na rzecz naszych klientów usługi związane z naprawami samochodów oraz przeglądy techniczne takich marek pojazdów jak Hyundai oraz Citroen. Jesteśmy przedstawicielami marek Hyundai...
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 26.03.2017
Zapewniamy naszym klientom zarówno indywidualnym a także firmowym wykonanie usług sprzedaży samochodów marki Kia. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie zarówno...
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 14.03.2015
Nowoczesność w urządzeniach jest cenna z wielu względów. W alkomatach pozwala nawet na uzyskanie dokładnych wyników badań z pomiaru ilości alkoholu we wydychanym powietrzu. Takie dane za...
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski i Cichy to diler samochodowy, który wybiła się na rynku dzięki inwestycji w innowacyjność, dobre komunikacji z klientem oraz szerokiej strategii marketingowej. W naszych salonach...
Więcej o firmie: Dealer aut