Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Łóżko kontynentalne Sembella

Strona Sembella

Sembella

Dodano: 06.08.2015
Każda osoba cierpiąca z powodu wad postawy powinna z bliska przyjrzeć się ofercie firmy Sembella. Ta firma ma do zaoferowania wysokiej jakości materace, dzięki którym można w miarę szybko pozbyć się najbardziej uciążliwych dolegliwości. Dzięki temu można na co dzień lepiej funkcjonować. Konsument powinien zajrzeć na stronę sembella.pl, by przekonać się, jak słuszny okaże się dobór konkretnego materaca. Dzięki temu będzie wyjątkowo zadowolony z tego, co jest dla niego przedłożone w tym miejscu.

Łóżko kontynentalne

Sembella jest firmą, która od ponad 20 lat stara się zapewnić swoim klientom komfortowy wypoczynek podczas snu. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwoliło poznać wymagania rynku i dostosować do nich nasze produkty.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów, dlatego bardzo dbamy o wysoką jakość produktów. Dajemy gwarancję jakości i funkcjonalności wszystkich naszych produktów. Prawidłowy sen jest bardzo ważny dla zdrowia, dlatego za wszelką cenę staramy się udoskonalać nasz towar tak, aby dawał on pełen komfort wypoczynku. Sen ma także duży wpływ na kondycję naszego kręgosłupa, dlatego dostosowujemy nasze produkty tak, aby były w pełni ergonomiczne i zapobiegały różnym schorzeniom.

Kontynentalne wrażenia podczas odpoczynku

Firma Sembella oferuje także łóżko kontynentalne, które pozwala poczuć się jak w drogim hotelu. Klient może wybrać niemal każdy szczegół tego łóżka, aby pasowało do jego wszelkich oczekiwań. Wygodne łóżko ma niesamowity wpływ na jakość snu, a w przypadku produktów z oferty Sembella, zapewnia ono także bardzo elegancki wygląd.
Szczegóły oferty łóżka kontynentalnego znajduje się na stronie http://sembella.pl/produkty/lozka-kontynentalne/

Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Pielęgnacja Zieleni

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 01.08.2018
Łódzka firma Kulczyk od 1995 roku kompleksowo dba o zieleń w całej Polsce. Oferuje sadzenie i pielęgnację drzew, zakładanie i koszenie trawników oraz karczowanie i porządkowanie terenów....
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 17.11.2014
Na asortyment sklepu Villa Decor składają się meble i dodatki w stylu francuskim i skandynawskim, artykuły do dekoracji i wystroju wnętrz. Większość produktów importujemy z najlepszych...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 30.01.2014
Nasza firma to wiele lat doświadczeń w zakresie usług związanych z systemami monitoringu i zabezpieczeń. Wiemy bardzo dużo na ten temat i jesteśmy w stanie radzić sobie z różnymi problemami....
Strona Asd

Asd

Dodano: 30.11.2013
Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedawaniu urządzeń do systemu. Nasza oferta obejmuje urządzenia do systemów nagłaśniających i konferencyjnych, sygnalizacji włamania i napadu...