Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Kancelaria adwokacka na terenie Łodzi

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Adwokaci K. Keller służy pomocą w szerokich tematach dotyczących porad prawnych dla ludzi prywantych jak i osób prawnych. Dzięki dużemu doświadzczeniu a także dużemu przedziałowi obowiązków prawnych, możemy przedstawić doradztwo firmie w jego problemach prawnych. Wykonujemy prowadzenie reprezentowania w sądzie, tworzenie i analizę aktów prawnych, a także konsultujemy się w różnych paragrafach ustaw cywilnoprawnych i prawa patentowego. Zapraszamy na stronę kontaktową.

Kancelaria adwokacka Łódź

Firma Keller zrzesza najdoskonalszych adwokatów, prawników, radców prawnych jacy działają na naszym rynku. Wieloletnie doświadczenie, stałe podnoszenie i poszerzanie umiejętności sprawiają, że każdy klient zgłaszający się do tej kancelarii może liczyć na pomoc i doradztwo, a także jasne przedstawienie możliwości rozwiązania problemu.

Bardzo istotnym elementem wyróżniającym kancelaria adwokacka Łódź jest bardzo szeroki i dostosowany do nowoczesnych potrzeb zakres świadczonych usług począwszy od prawa cywilnego, karnego, budowlanego, handlowego, gospodarczego, prawa pracy , spadkowego, na odszkodowaniach , egzekucjach i upadłości zakończywszy. Wyróżniającym aspektem jest bardzo indywidualne rozpatrzenia spraw z jaką zgłasza się klient, opracowanie linii działania i bardzo efektywne wprowadzanie jej w życie. Zarówno wielkie przedsiębiorstwa, mniejsze działalności gospodarcze, jak i klienci indywidualni otrzymują możliwość bardzo efektywnej współpracy.

W dzisiejszym świecie fachowa pomoc prawna jest elementem bardzo ważnym, działanie mające na celu dochodzenie swoich praw czy przestrzegania norm zobowiązuje i pozwala na ukaranie sytuacji łamiących ogólnie przyjęte zasady moralne, prawne, czy międzyludzkie.

Kancelaria Adwokacka K. Keller
Adres:
Polskiej Organizacji Wojskowej 23
WWW:
Kod:
90-248
E-mail:
kancelaria.lodz@kkeller.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 630 03 76
Prawnik, Adwokat
GPS     N: 51° 46' 22"     E: 19° 27' 58"

Jak dojechać do firmy Keller?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 03.02.2015
Strona firmowa kancelarii adwokackiej prezentującej usługi w Łodzi i w Sieradzu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta. Dzięki wielu kontaktom specjalistycznym rozstrzygamy w krótkim czasie...
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie....