Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Usługi adwokackie w Łodzi

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Adwokaci K. Keller służy pomocą w szerokich tematach dotyczących porad prawnych dla ludzi prywantych jak i osób prawnych. Dzięki dużemu doświadzczeniu a także dużemu przedziałowi obowiązków prawnych, możemy przedstawić doradztwo firmie w jego problemach prawnych. Wykonujemy prowadzenie reprezentowania w sądzie, tworzenie i analizę aktów prawnych, a także konsultujemy się w różnych paragrafach ustaw cywilnoprawnych i prawa patentowego. Zapraszamy na stronę kontaktową.

Adwokat Łódź

Firma Keller działa na rynku polskim już od wielu lat, doświadczenie, niezwykłe umiejętności i wiadomości z dziedziny opieki i pomocy prawnej pozwalają na zaufanie jakim firma darzona jest wśród klientów.

Stawianie na ciągłe poszerzanie wiadomości, zaplecze pracowników w postaci radców prawnych, adwokat Łódź, pozwala na niezwykle efektywna i doskonale spełniającą wymagania nowoczesnego świata współpracę. Dodatkowo czynnikiem szczególnym jest indywidualne podejście do każdego z klientów, staranne zapoznanie się z problemem i wybór odpowiedniej drogi rozwiązania. Prawo karne, cywilne, handlowe, transportowe, pomoc w prawnym podpisywaniu umów, zawieraniu ugód czy reprezentowaniu dobrego interesu klienta to podstawa współpracy z firmą Keller.

Każdy klient podejmując działania w nowoczesnym świecie powinien mieć możliwość zrozumienia prawnych aspektów swojego działania, doradztwo i dbanie o dobre imię zarówno klientów indywidualnych małych i średnich firm jak i wielkich konsorcjów wyróżnia pracowników firmy Keller na naszym rynku.

Kancelaria Adwokacka K. Keller
Adres:
Polskiej Organizacji Wojskowej 23
WWW:
Kod:
90-248
E-mail:
kancelaria.lodz@kkeller.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 630 03 76
Prawnik, Adwokat
GPS     N: 51° 46' 22"     E: 19° 27' 58"

Jak dojechać do firmy Keller?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo,...
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy...
Strona Winlex

Winlex

Dodano: 23.05.2013
Twoje zdrowie uległo pogorszeniu w wyniku błędu lekarskiego. W takim wypadku należy się Tobie odszkodowanie, w którego uzyskaniu pomoże Ci nasza firma, która jest wyspecjalizowanym podmiotem w...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie....