Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Firma sprzątająca - Inwemer System Radom

Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 29.08.2016
Dosłownie w każdym regionie Polski posiadamy oddziały w których oferujemy profesjonalne usługi. Dążąc do zadowolenia naszych klientów, zapewniamy im kompleksowe usługi z zakresu solidnego sprzątania, kompleksowej obsługi technicznej, ochrony budynków, osób, a także wynajmowania pracowników na okres tymczasowy. Tak bogata oferta skierowana jest do mieszkańców każdego województwa. W każdym z nich mamy swoje oddziały, zapewniające solidne wykonanie i fachowe wsparcie podczas dokonywania samodzielnego wyboru.
Więcej o firmie: Gdańsk, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Radom

Radom

Inwemer jest firmą z dużym doświadczeniem, która istnieje na rynku od 1992 roku. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką paletę usług w takich dziedzinach jak obsługa techniczna czy ochrona osób i mienia. 

Inwemer to także agencja pracy tymczasowej i usługi bezpośrednio związane z czyszczeniem i sprzątanie obiektów. Sprzątanie Radom to jeden z elementów naszej oferty. 

Firma oferuje wykonywanie usług sprzątania w różnych pomieszczeniach a także utrzymanie czystości na zewnątrz. Mamy tu na myśli sprzątanie biur, budynków administracyjnych, hoteli czy też hal produkcyjnych. Nasze usługi sprzątania mogą mieć różnych charakter. Począwszy od działań jednorazowych i specjalistycznych poprzez działania okresowe aż do prac codziennych. Jako firma jesteśmy elastyczni i otwarci na dialog. 

Pozwala to nam stworzyć usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta, gdzie każdy element może być negocjowany: zakres utrzymania czystości, częstotliwość etc. Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia i zespołu wykwalifikowanych pracowników.

http://www.inwemer.pl/region-wschodni/mikroregion-radomski
Inwemer System sp. z o.o.
Adres:
Sulejowska 45
WWW:
Kod:
97-300
E-mail:
dzialhandlowy@inwemer.pl
Miasto:
Piotrków Trybunalski
Telefon:
42 637 40 52
Fax:
42 636 36 87
Firmy sprzątające
GPS     N: 51° 24' 13"     E: 19° 43' 11"

Jak dojechać do firmy Inwemer Oddziały?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Reverso

Reverso

Dodano: 14.07.2013
Reverso jest firmą zajmującą się na naszym rynku szeroko rozumianymi pracami wysokościowymi, Oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych zleceniodawców jak i większych firm. Praca na...
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 25.03.2014
Przedsiębiorstwo Inwemer i wyspecjalizowana obsługa techniczna to rozwiązanie dedykowane właściwie każdej działalności biznesowej. Jesteśmy przekonani, że prawidłowy stan urządzeń...
Więcej o firmie: Konserwacja instalacji
Strona 360shots

360shots

Dodano: 19.06.2015
Nasza oferta jest powiązana z realizacją fotografii, animacji czy filmów produktów. Dzięki naszym umiejętnościom zwiększycie Państwo realnie potencjał sprzedaży w sklepach internetowych lub...
Więcej o firmie: Packshot, Fotografia odzieży
Strona Pro-led

Pro-led

Dodano: 10.07.2015
Raj zakupów na ledovo.Pl
Każdy z nas lubi zakupy, nie da się ukryć, że buszowanie po sklepach bywa przyjemne, ale ponieważ jesteśmy coraz bardziej ograniczeni czasowo coraz...
Więcej o firmie: Oświetlenie LED sklep, Taśmy LED