Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Sukces Twojej firmy to dobrze wykwalifikowani pracownicy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy rekrutacyjne prowadzimy z największą uwagą, ściśle uzależniając je od wymagań naszych klientów. Naszym klientom oferujemy także pełny zakres szkoleń biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą HR Partners na firmowej witrynie internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dzisiaj zdobądź nowych pracowników!

Szkolenia (Łódź)

Firma zazwyczaj nie odnosi sukcesu samoczynnie. Dobrej jakości usługa lub produkt to za mało, by nabrały one wystarczającej siły przebicia w czasach, gdy konkurencja rozrasta się w praktycznie każdym sektorze działalności. Dynamiczne i innowacyjne firmy stawiają przede wszystkim na dobrze wyszkolonych pracowników, i to właśnie za ich sprawą Twoja firma odnosić będzie sukcesy w wybranej branży!

Szkolenie pracowników jest jedną z podstawowych czynności, o jakie zadbać powinien każdy przyszłościowo myślący właściciel przedsiębiorstwa. Firma HR Partners z przyjemnością zorganizuje dla Państwa szkolenia, zarówno dla kadry menedżerskiej, jak i pracowników średniego oraz niższego szczebla, dbając by jak najwięcej wskazówek praktycznych pracownicy mogli wykorzystać w codziennym życiu zawodowym. Kapitał ludzki uchodzi za najcenniejszy, jaki może posiadać dane przedsiębiorstwo, a odpowiednie podnoszenie kwalifikacji pracowników z pewnością przełoży się na sukcesy odnoszone przez Twoją firmę!

Szkolenia (Łódź) odbywać mogą się w siedzibie Państwa firmy lub w placówce szkoleniowej naszej firmy. Zapewniamy wysoki poziom przekazywanych informacji, które bez problemu pracownicy przedsiębiorstwa wykorzystać będą mogli z powodzeniem w praktyce.

Witryna internetowa HR Partners Łódź:
HR Partners Rekrutacja Szkolenia
Adres:
Więckowskiego 20
WWW:
Kod:
90-722
E-mail:
szkolenia@hr-partners.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 207 09 36
Tel. kom.:
603 793 838
Szkolenia dla firm, Rekrutacja, Doradztwo biznesowe
GPS     N: 19° 27' 5"     E: 51° 46' 20"

Jak dojechać do firmy HR Partners?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Adwokaci K. Keller służy pomocą w szerokich tematach dotyczących porad prawnych dla ludzi prywantych jak i osób prawnych. Dzięki dużemu doświadzczeniu a także dużemu przedziałowi...
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 03.02.2015
Strona firmowa kancelarii adwokackiej prezentującej usługi w Łodzi i w Sieradzu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta. Dzięki wielu kontaktom specjalistycznym rozstrzygamy w krótkim czasie...
Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo,...