Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Sukces Twojej firmy to dobrze wykwalifikowani pracownicy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy rekrutacyjne prowadzimy z największą uwagą, ściśle uzależniając je od wymagań naszych klientów. Naszym klientom oferujemy także pełny zakres szkoleń biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą HR Partners na firmowej witrynie internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dzisiaj zdobądź nowych pracowników!

Szkolenia (Łódź)

Firma zazwyczaj nie odnosi sukcesu samoczynnie. Dobrej jakości usługa lub produkt to za mało, by nabrały one wystarczającej siły przebicia w czasach, gdy konkurencja rozrasta się w praktycznie każdym sektorze działalności. Dynamiczne i innowacyjne firmy stawiają przede wszystkim na dobrze wyszkolonych pracowników, i to właśnie za ich sprawą Twoja firma odnosić będzie sukcesy w wybranej branży!

Szkolenie pracowników jest jedną z podstawowych czynności, o jakie zadbać powinien każdy przyszłościowo myślący właściciel przedsiębiorstwa. Firma HR Partners z przyjemnością zorganizuje dla Państwa szkolenia, zarówno dla kadry menedżerskiej, jak i pracowników średniego oraz niższego szczebla, dbając by jak najwięcej wskazówek praktycznych pracownicy mogli wykorzystać w codziennym życiu zawodowym. Kapitał ludzki uchodzi za najcenniejszy, jaki może posiadać dane przedsiębiorstwo, a odpowiednie podnoszenie kwalifikacji pracowników z pewnością przełoży się na sukcesy odnoszone przez Twoją firmę!

Szkolenia (Łódź) odbywać mogą się w siedzibie Państwa firmy lub w placówce szkoleniowej naszej firmy. Zapewniamy wysoki poziom przekazywanych informacji, które bez problemu pracownicy przedsiębiorstwa wykorzystać będą mogli z powodzeniem w praktyce.

Witryna internetowa HR Partners Łódź:
HR Partners Rekrutacja Szkolenia
Adres:
Więckowskiego 20
WWW:
Kod:
90-722
E-mail:
szkolenia@hr-partners.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 207 09 36
Tel. kom.:
603 793 838
Szkolenia dla firm, Rekrutacja, Doradztwo biznesowe
GPS     N: 19° 27' 5"     E: 51° 46' 20"

Jak dojechać do firmy HR Partners?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Winlex

Winlex

Dodano: 23.05.2013
Twoje zdrowie uległo pogorszeniu w wyniku błędu lekarskiego. W takim wypadku należy się Tobie odszkodowanie, w którego uzyskaniu pomoże Ci nasza firma, która jest wyspecjalizowanym podmiotem w...
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie....

Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Adwokaci K. Keller służy pomocą w szerokich tematach dotyczących porad prawnych dla ludzi prywantych jak i osób prawnych. Dzięki dużemu doświadzczeniu a także dużemu przedziałowi...