Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Sklep Flogard - oferta karmy dla ptaków

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i minerałów zwierzętom domowym, a także wszelkiego rodzaju akcesoria. Akcesoria oferowane przez sklep to smycze, kagańce, różnego rodzaju drapaki, pasy bezpieczeństwa, trymery, cążki, a także nowocześnie zaprojektowane ubranka i zabawki. Sklep oferuje także szeroki asortyment klatek dla ptaków, oraz gryzoni.

Karma dla ptaków

Możecie Państwo zaopatrzyć się u nas w profesjonalne karmy przeznaczone dla ptaków takich jak kanarki, papugi lub wróblowate. Sprzedawany przez nas pokarm charakteryzuje się użytecznością, a także wydajnymi właściwościami prozdrowotnymi. Karma dla ptaków jest u nas profesjonalnie selekcjonowana.

Korzystamy z ofert producentów posługujących się higienicznymi standardami tworzenia pożywienia dla ptaków. Dzięki temu w karmie zachowuje się solidna dawka mikroskładników wpływająca chociażby na lepszą kondycję ptaków. Nasz sklep zoologiczny ponadto wyróżnia się siedemnastoletnim doświadczeniem, wieloma promocjami, korzystnym cennikiem - oferta dostępna jest na stronie https://flogard.pl/ptaki/karma-dla-ptakow.html.

Nasi sprzedawcy błyskawicznie doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie. Pozytywne opinie gwarantujemy do wglądu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Flogard S.C. Sklep zoologiczny. Wszystko dla zwierząt.
Adres:
ul. Rydzowa 18
WWW:
Kod:
91-211
E-mail:
sklep@flogard.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 655 84 08
Fax:
+48 42 655 84 08
Sklep zoologiczny
GPS     N: 19° 22' 34"     E: 51° 47' 47"

Jak dojechać do firmy Flogard S.C.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 03.02.2015
Strona firmowa kancelarii adwokackiej prezentującej usługi w Łodzi i w Sieradzu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta. Dzięki wielu kontaktom specjalistycznym rozstrzygamy w krótkim czasie...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie....

Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo,...