Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Sprawdzone karmy dla psów - sklep Flogard

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i minerałów zwierzętom domowym, a także wszelkiego rodzaju akcesoria. Akcesoria oferowane przez sklep to smycze, kagańce, różnego rodzaju drapaki, pasy bezpieczeństwa, trymery, cążki, a także nowocześnie zaprojektowane ubranka i zabawki. Sklep oferuje także szeroki asortyment klatek dla ptaków, oraz gryzoni.

Karma dla psa

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie sprzedaży najwyższej jakości wyrobów kierowanych do właścicieli psów oraz kotów. Zapewniamy naszym klientom między innymi karmy dla psów. Wszystkie wyroby dostarczane przez nasz sklep pochodzą wyłącznie od renomowanych zarówno polskich jak i zagranicznych producentów.

W naszej firmie bardzo często specjalnie sprowadzamy karmy z zagranicy, by móc zapewnić odpowiednio dobrany skład karmy. W ten sposób każda karma dla psa w naszym sklepie jest zarówno bezpieczna dla psów, jak też pozwalają zapewnić zbilansowane pożywienie dla psów. Jednocześnie w naszym sklepie możemy zapewnić naszym klientom również fachowe wsparcie w zakresie doboru poszczególnych karm.

Pozwala to zapewnić, że karmy dla psa będą dopasowane zarówno do wieku jak też rasy danego psa w zakresie witamin, minerałów, składników energetycznych. Jednocześnie w naszym sklepie możemy naszym klientom zagwarantować zarówno wygodne jak też szybkie realizowanie wszystkich zamówień.

Flogard S.C. Sklep zoologiczny. Wszystko dla zwierząt.
Adres:
ul. Rydzowa 18
WWW:
Kod:
91-211
E-mail:
sklep@flogard.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 655 84 08
Fax:
+48 42 655 84 08
Sklep zoologiczny
GPS     N: 19° 22' 34"     E: 51° 47' 47"

Jak dojechać do firmy Flogard S.C.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo,...
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy...
Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 03.02.2014
Inwemer jako agencja pracy tymczasowej, dostarcza swoim klientom kompetentnych pracowników, którzy doskonale pasują na poszczególne stanowiska. Dopasowuje ich w taki sposób, aby nie ucierpieć na...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 03.02.2015
Strona firmowa kancelarii adwokackiej prezentującej usługi w Łodzi i w Sieradzu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta. Dzięki wielu kontaktom specjalistycznym rozstrzygamy w krótkim czasie...