Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Różnorodna oferta karm dla gryzoni domowych

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i minerałów zwierzętom domowym, a także wszelkiego rodzaju akcesoria. Akcesoria oferowane przez sklep to smycze, kagańce, różnego rodzaju drapaki, pasy bezpieczeństwa, trymery, cążki, a także nowocześnie zaprojektowane ubranka i zabawki. Sklep oferuje także szeroki asortyment klatek dla ptaków, oraz gryzoni.

Karma dla gryzoni

Specjalizujemy się w realizowaniu na polskim rynku najwyższej jakości usług związanych ze sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów oraz pokarmów dla zwierząt domowych. Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment wyrobów między innymi dla psów, kotów oraz gryzoni. Wszystkim klientom zapewniamy wyroby markowe, które pochodzą od renomowanych producentów.

Dystrybuujemy zarówno wyroby pochodzące od polskich producentów jak też wyroby, które pochodzą z zagranicy. W naszym sklepie internetowym zapewniamy karmy dla gryzoni oparte na specjalnie selekcjonowanym składzie, co pozwala nam zapewnić między innymi zbilansowane pokarmy dla poszczególnych gatunków gryzoni, czy też zawierające zwiększone dawki witamin, minerałów. Gwarantujemy naszym klientom również wsparcie w zakresie doboru poszczególnych składników karm.

W naszym sklepie możemy zapewnić wszystkie niezbędne produkty dla właścicieli gryzoni. Zapewniamy również szybki czas realizowania poszczególnych zamówień oraz wygodne zakupy internetowe.

Flogard S.C. Sklep zoologiczny. Wszystko dla zwierząt.
Adres:
ul. Rydzowa 18
WWW:
Kod:
91-211
E-mail:
sklep@flogard.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 655 84 08
Fax:
+48 42 655 84 08
Sklep zoologiczny
GPS     N: 19° 22' 34"     E: 51° 47' 47"

Jak dojechać do firmy Flogard S.C.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Winlex

Winlex

Dodano: 23.05.2013
Twoje zdrowie uległo pogorszeniu w wyniku błędu lekarskiego. W takim wypadku należy się Tobie odszkodowanie, w którego uzyskaniu pomoże Ci nasza firma, która jest wyspecjalizowanym podmiotem w...
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy...
Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo,...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie....