Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Szkoła jazdy First drive

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
Znajdująca się w Łodzi szkoła nauki jazdy First Drive oferuje kursy dla osób pragnących poznać zasady bezpiecznej jazdy samochodem w każdych warunkach. Swoim zakresem obejmują one nie tylko zagadnienia wymagane na egzaminie państwowym, ale także naukę jazdy defensywnej i eko-jazdy. Ośrodek Kształcenia Kierowców First Drive prowadzi kursy oparte o autorski system szkoleniowy, mając na uwadze przede wszystkim naukę bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Dedykowani instruktorzy techniki jazdy z pasją przekazują swoją wiedzę.

Szkoła jazdy

First drive jest innowacyjnym ośrodkiem szkolenia kierowców oraz szkołą jazdy, realizującym kursy nauki jazdy oraz dodatkowe jazdy doszkalające w ramach kategorii B. Firma prowadzi swoje usługi na terenie Łodzi. 

Podstawą jej działalności są wykwalifikowani instruktorzy, posiadający specjalne uprawnienia w zakresie szkolenia z technik jazdy. Dzięki swoim umiejętnościom szybko potrafią wychwycić ewentualne błędy przyszłych kierowców i natychmiast je korygować. Tym samym zapewniają najwyższą jakość szkoleń, wyróżniającą się na tle pozostałych ośrodków.

W ramach kursu nauki jazdy, poza obowiązkowym przygotowaniem teoretycznym i praktycznym, ośrodek realizuje nadprogramowe zajęcia z zasad eko drivingu, które ułatwiają ergonomiczne poruszanie się w ruchu drogowym oraz mniejszą eksploatację pojazdu. 

Kolejną ofertą są lekcje przekazujące wiedzę z zakresu unikania zagrożeń na drodze należące do zbioru zasad tzw. jazdy defensywnej. Oba moduły realizowane są w ramach podstawowej oferty kursu.Szkoła posiada bogatą flotę samochodową oraz zaplecze dydaktyczne.
Adres:
Piotrkowska 114
WWW:
Kod:
90-006
E-mail:
biuro@firstdrive.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
792 111 112
Tel. kom.:
792 111 112

Jak dojechać do firmy Firstdrive?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 14.07.2016
Działamy na rynku już od 1990 roku realizując dla naszych klientów szeroki zakres szkoleń oraz kursów, które pozwalają na skuteczne zdanie egzaminów na różne kategorie prawa jazdy. W naszej...
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski i Cichy to diler samochodowy, który wybiła się na rynku dzięki inwestycji w innowacyjność, dobre komunikacji z klientem oraz szerokiej strategii marketingowej. W naszych salonach...
Więcej o firmie: Dealer aut
Strona Run

Run

Dodano: 25.09.2015
Działamy na terenie Łodzi, ale naszą ofertę kierujemy do klientów z całego kraju. Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w realizowaniu na rzecz naszych klientów usług...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 08.06.2016
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Extreme, będącej najlepszą auto szkołą w Łodzi, którą z pewnością wyróżnia indywidualne podejście do kursanta oraz jakość przekazywanej...