Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Kurs na prawo jazdy

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
Znajdująca się w Łodzi szkoła nauki jazdy First Drive oferuje kursy dla osób pragnących poznać zasady bezpiecznej jazdy samochodem w każdych warunkach. Swoim zakresem obejmują one nie tylko zagadnienia wymagane na egzaminie państwowym, ale także naukę jazdy defensywnej i eko-jazdy. Ośrodek Kształcenia Kierowców First Drive prowadzi kursy oparte o autorski system szkoleniowy, mając na uwadze przede wszystkim naukę bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Dedykowani instruktorzy techniki jazdy z pasją przekazują swoją wiedzę.

Kurs na prawo jazdy

Firma First Drive mająca swoją siedzibę w Łodzi to powiew świeżości wśród Ośrodków Kształcenia Kierowców. Priorytetem dla instytucji jest nauka prowadzenia pojazdem z naciskiem na poprawę bezpieczeństwa podczas jazdy. Zdanie egzaminu, bowiem nie gwarantuje bezpieczeństwa. Szczegółowe instrukcje i profesjonalizm instruktorów sprawi, że kursant będzie zwracał uwagę na najdrobniejsze szczegóły na drodze.
 
Na aspekty bezpieczeństwa zwraca się uwagę już od samego początku. Prawidłowe odruchy, zdrowe nawyki i bezbłędny refleks w zwracaniu uwagi na osoby trzecie i znaki drogowe to aspekty, które wyrobią sobie uczniowie wraz z czasem trwania kursu.
 
Co trzeba zrobić, żeby zapisać się na kurs na prawo jazdy ? Nic trudnego i skomplikowanego.
 
Podanie można złożyć już 3 miesiąc przed ukończeniem 18 lat! Oprócz tego konieczne jeszcze będzie orzeczenie lekarskie (o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu) i tzw. Profil Kandydata na Kierowcę, który można utworzyć w mieście aktualnego zameldowania. Miejsca, w którym można wyrobić taki dokument to m.in. Urząd Miasta lub Starostwo. Czas trwania oczekiwania wynosi do 2 dni roboczych, lecz często można uzyskać go "od ręki".
Adres:
Piotrkowska 114
WWW:
Kod:
90-006
E-mail:
biuro@firstdrive.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
792 111 112
Tel. kom.:
792 111 112

Jak dojechać do firmy Firstdrive?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski i Cichy to diler samochodowy, który wybiła się na rynku dzięki inwestycji w innowacyjność, dobre komunikacji z klientem oraz szerokiej strategii marketingowej. W naszych salonach...
Więcej o firmie: Dealer aut
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 08.06.2016
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Extreme, będącej najlepszą auto szkołą w Łodzi, którą z pewnością wyróżnia indywidualne podejście do kursanta oraz jakość przekazywanej...
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 18.07.2018
Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi transportu osób, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić usługi realizowane profesjonalnie oraz kompleksowo na każdym etapie realizowania...
Brak obrazka

Licki

Dodano: 20.04.2014
LICKI to firma z wieloletnim doświadczeniem zarówno na polskim jak też międzynarodowym rynku transportu. Naszym klientom zapewniamy usługi transportu towarów, w tym specjalistycznego sprzętu...