Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Energia odnawialna

Strona Soldar

Soldar

Dodano: 10.02.2014
Kompleksowe podejście do instalacji fotowoltaicznych – tak przedstawia się profesjonalne działanie firmy Soldar. Działamy w instalacjach fotowoltaicznych od 6 lat. Zajmujemy się kompleksem czynności z nimi związanymi. Są w to wliczone takie czynności jak projektowanie i doradztwo, serwisowanie, instalacja oraz montaż. Soldar proponuje klientom partnerskie podejście nastawione na potrzeby zleceniodawcy. Stawiając na naszą firmę, wybieracie wysokiej jakości kompetencje i znakomite rozwiązania praktyczne.
Strona Solteam

Solteam

Dodano: 30.05.2015
Solteam to przedsiębiorstwo zajmujące się szeroko rozumianymi usługami fotowoltaicznymi. Jesteśmy strategicznym partnerem firmy IBC Solar, która jest potentatem na rynku tego typu usług. Specjalizujemy się tworzeniu różnego rodzaju instalacji fotowoltaicznych, od małych ogniw wykorzystywanych w gospodarstwach domowych, aż po duże i rozbudowane farmy solarne. We własnym zakresie montujemy, serwisujemy i na bieżąco monitorujemy wszelkie instalacje w celu zwiększania ich wydajności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.