Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Oferta na baterie łazienkowe - Deante

Strona Deante

Deante

Dodano: 14.11.2017
Stworzenie pewnych produktów wymaga przygotowania. Po drugie opiera się na zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Na takie działania można tylko liczyć w naszej firmie. Zdobyliśmy certyfikat najwyższej jakości ISO, który potwierdza jakość naszych wyrobów i nasze usługi. U nas jesteś w stanie znaleźć wysokiej klasy produkty do kuchni i łazienki. Dzięki nim twoje mieszkanie będzie nie tylko lepiej się prezentować, ale przede wszystkim będzie w pełni funkcjonalne. Zapewnisz sobie, jak i swojej rodzinie komfort i bezpieczeństwo, które się Wam należy.

Baterie łazienkowe

Grunt to być modnym, a jednocześnie praktycznym oraz funkcjonalnym. Firma Deante wie, w jaki sposób połączyć to wszystko w taki sposób, aby uzyskać znakomity efekt. Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby wyjść do klienta z jak najbardziej bogatą ofertą. 

Jaką? 

Wśród naszych propozycji kluczową rolę odgrywają między innymi baterie łazienkowe. Te urządzenia są potrzebne każdemu – wszyscy bowiem posiadamy łazienkę i wszyscy z niej regularnie korzystamy. 

Baterie łazienkowe powinny być eleganckie, ale przede wszystkim wytrzymałe. Muszą więc łączyć ze sobą wiele funkcji, możliwości, jak również być po prostu ładne. My to wszystko oferujemy, można powiedzieć, w pakiecie! Na naszej stronie internetowej można poznać wszystkie szczegóły dotyczące oferowanych przez nas sanitariatów. 

Baterie łazienkowe charakteryzują się klasycznym, ale też niekonwencjonalnym wyglądem – stawiamy na to, żeby były one interesujące, a jednocześnie tak bardzo użyteczne, jak to tylko możliwe. Dlatego nie mają one sobie równych wśród innych baterii tego typu.

Baterie łazienkowe od Deante.pl
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 15.01.2014
Firma Venta-Luftwäscher GmbH od wielu lat zajmuje czołowe miejsce w produkcji oczyszczaczy i filtrów powietrza. Doskonała znajomość potrzeb klientów i ich wymagań oraz ogromne doświadczenie w...
Strona Seguro - awaryjne otwieranie

Seguro - awaryjne otwieranie

Dodano: 09.09.2015

Seguro to firma, która powstała w 1991 roku i zajmuje się otwieraniem zamków. Firma przyjmuje zlecenia na terenie Łodzi i w odległości do 60 km od miasta. W jej ofercie znajduje się...

Strona Mybohome

Mybohome

Dodano: 04.06.2018
Mybohome to marka stworzona prze dwie kobiety z zamiłowania do nastrojowych wnętrz. W sklepie firmowym dostępne są dekoracje i akcesoria do wnętrz w stylu boho, którego wspólnym mianownikiem...
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 17.11.2014
Na asortyment sklepu Villa Decor składają się meble i dodatki w stylu francuskim i skandynawskim, artykuły do dekoracji i wystroju wnętrz. Większość produktów importujemy z najlepszych...