Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Budownictwo

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 11.10.2016

Wykonujemy na rzecz naszych klientów konstrukcje stalowe. W naszej ofercie posiadamy konstrukcje kratownicowe, które wykonywane są w konstrukcji nośnej hal przy większych rozpiętościach. W takich konstrukcjach słupy głównego układu nośnego wykonane są z blachownic o zmiennych przekrojach lub kształtowników gorącowalcowanych. Jednocześnie rygiel ramy kratowej wykonany jest z rur kwadratowych lub kształtowników gorącowalcowanych a połączenie z fundamentami jest zwykle przegubowe, co przekłada się na odpowiednią konstrukcję.

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 03.12.2014
Jakość usług ma dla klienta duże znaczenie. To powoduje, że nasza firma decyduje się na zastosowanie nowoczesnych technik. Dzięki nim jest możliwość wykonywania posadzek na wysokim poziomie. Dbamy o odpowiedni rozstaw szczelin pozornych w posadzkach betonowych. Nasze posadzki betonowe, jak i wiele innych, posiadają zastosowanie w wielu obiektach przemysłowych i sportowych. Wystarczy szybko skontaktować się z nami w formie elektronicznej, aby móc przekonać się, że jesteśmy w stanie wykonać niemalże wszelkie usługi, które proponuje klient.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 22.08.2016

Wapol jest firmą, która oferuje szeroki wybór wykładzin najlepszych firm z Polski i zagranicy. Kupisz u nas m.in. wykładziny dywanowe, tkane, PVC i naturalne. Mamy także wykładziny specjalistyczne. Oprócz różnych kolorów i wzorów mamy dla Ciebie także profesjonalną instalację produktów w takich obiektach jak magazyny, hale sportowe, szpitale, szkoły, biura i hotele. Wapol zajmuje się również czyszczenie i konserwacją oraz ekspertyzami i doradztwem. Kompleksowe podejście do klienta, konkurencyjne ceny oraz najwyższa jakość – tak prezentują się nasze usługi.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 28.07.2016
W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania usług dotyczących zarówno zarządzania jak też kontrolowania wód gruntowych. W naszej firmie posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych usług zarówno rzetelnie, terminowo oraz kompleksowo na każdym etapie realizacji, czyli począwszy od wykonania projektów, poprzez realizowanie instalacji, aż po zrealizowanie konserwacji. Wszystkie usługi wykonywane są w naszej firmie nowoczesnym sprzętem.