Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Biznes

Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 03.02.2015
Strona firmowa kancelarii adwokackiej prezentującej usługi w Łodzi i w Sieradzu. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta. Dzięki wielu kontaktom specjalistycznym rozstrzygamy w krótkim czasie najpoważniejsze problemy prawne. Gwarantujemy konsultacje stacjonarne w biurze lub drogą multimedialną. Kancelarię prowadzi Paweł Niedziałek, adwokat z wieloletnim doświadczeniem naukowym i wieloma osiągnięciami. Zachęcamy do poznania naszej oferty krok po kroku. Odpowiadamy nawet na nietypowe problemy prawne, których nie podejmuje się konkurencja.
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 04.01.2017
Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy o długiej historii. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi profesjonalne karmy dla wielu gatunków zwierząt, preparaty dostarczające witamin i minerałów zwierzętom domowym, a także wszelkiego rodzaju akcesoria. Akcesoria oferowane przez sklep to smycze, kagańce, różnego rodzaju drapaki, pasy bezpieczeństwa, trymery, cążki, a także nowocześnie zaprojektowane ubranka i zabawki. Sklep oferuje także szeroki asortyment klatek dla ptaków, oraz gryzoni.
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 04.04.2013
HR Partners jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się przede wszystkim nadzorem procesów rekrutacyjnych i selekcją najlepszych pracowników dla Państwa firm. Procesy rekrutacyjne prowadzimy z największą uwagą, ściśle uzależniając je od wymagań naszych klientów. Naszym klientom oferujemy także pełny zakres szkoleń biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą HR Partners na firmowej witrynie internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dzisiaj zdobądź nowych pracowników!
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 23.10.2015

Imigomo.com to przede wszystkim platforma wymiany myśli, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy myślą podobnie. Chcą się rozwijać, kształcić i inwestować we własny rozwój. Staraj się robić w życiu to, co kochasz. Da Ci to szczęście i satysfakcję, pozwoli również na zarabianie. Współdziałając z innymi dajesz im wsparcie, otrzymujesz też dużo pozytywnej energii. Realizuj od dziś swoje zamierzenia z indywidualnym planem rozwoju osobistego. Zaufaj trenerom z imigomo.com, by sięgać dalej, widzieć więcej

Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 03.02.2014
Inwemer jako agencja pracy tymczasowej, dostarcza swoim klientom kompetentnych pracowników, którzy doskonale pasują na poszczególne stanowiska. Dopasowuje ich w taki sposób, aby nie ucierpieć na dobrej opinii, a zarazem zaspokoić potrzeby swoich klientów. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego też orientuje się w kwestii jak zadowolić jednych i drugich. W razie konieczności przeprowadza rozmowy rekrutacyjne, dla pozyskania jeszcze bardziej dospawanych pracowników do poszczególnych oczekiwań klienta.
Strona Keller

Keller

Dodano: 24.07.2014
Adwokaci K. Keller służy pomocą w szerokich tematach dotyczących porad prawnych dla ludzi prywantych jak i osób prawnych. Dzięki dużemu doświadzczeniu a także dużemu przedziałowi obowiązków prawnych, możemy przedstawić doradztwo firmie w jego problemach prawnych. Wykonujemy prowadzenie reprezentowania w sądzie, tworzenie i analizę aktów prawnych, a także konsultujemy się w różnych paragrafach ustaw cywilnoprawnych i prawa patentowego. Zapraszamy na stronę kontaktową.
Strona PLEuropa

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Chociaż PL Europa istnieje już od 2007 roku, to jednak nie od razu oferowała tak szeroki wachlarz usług outsourcingowych jak to jest teraz. Na tą chwilę proponuje dla swoich klientów doradztwo, zarządzanie finansami, księgowość, szkolenia oraz szeroko pojęte usługi biznesowe. Rewolucyjnym momentem dla tej firmy okazał się czas drugiej rocznicy założenia, kiedy to do usług włączono zarządzanie finansami oraz outsourcing procesów biznesowych. To właśnie te dwie propozycje cieszą się największą popularnością wśród klientów tej firmy.
Strona Winlex

Winlex

Dodano: 23.05.2013
Twoje zdrowie uległo pogorszeniu w wyniku błędu lekarskiego. W takim wypadku należy się Tobie odszkodowanie, w którego uzyskaniu pomoże Ci nasza firma, która jest wyspecjalizowanym podmiotem w zakresie takich dochodzeń odszkodowawczych. Współpracę prowadzimy z kancelarią adwokacką, która pozyskuje pozytywną opinię w całym kraju. Każdy zainteresowany klient ma możliwość dokładnie przekonać się, jak przebiega współpraca z takimi profesjonalistami od odszkodowań. Są w stanie prowadzić wszelkie roszczenia odszkodowawcze o różnym charakterze.