Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Policealne szkoły ATUT - Sprawdź ofertę kierunków

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 16.09.2017
Działamy na rynku kształcenia policealnego już 11 lat. Pozwala nam to zapewnić w naszych szkołach, które działają jako ogólnopolska sieć i posiadają placówki w 21 miastach doskonałe warunki do realizowania nauki. Jednocześnie posiadamy również szeroki zakres kierunków zawodowych, w których możliwe jest uzyskanie w naszych szkołach dyplomu technika czy dyplomu zawodowego. Jednocześnie w naszych szkołach oferujemy elastyczne warunki realizowania nauki zarówno w ramach trybów stacjonarnych a także w trybach zaocznych.

Szkoła policealna

W ramach oferty naszych szkół działających na terenie całego kraju zapewniamy prowadzenie nauki w różnych kierunkach technicznych. Nasze szkoły pozwalają na zdobycie zawodów technicznych. 

Prowadzimy naukę na wielu kierunkach technicznych co pozwala nam zapewnić naszym uczniom możliwość wybierania dopasowanych zawodów. Jednocześnie nasze szkoły policealne to również możliwość zdobywania wykształcenia w ramach takich zawodów, które pozwalają na łatwe zdobycie pracy na rynku poprzez popularność zawodów. 

Prowadzimy nauczanie między innymi w takich kierunkach jak technik optyk, technik pojazdów samochodowych, technik logistyki. Nauka w naszych szkołach realizowana jest z zapewniłem wysokiego poziomu merytorycznego oraz przez zespół doświadczonych specjalistów. 

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do nauczania oraz odpowiedni poziom wiedzy praktycznej. Gwarantujemy również na każdym etapie współpracy profesjonalne oraz kompleksowe usług, co pozwala na wygodne realizowanie nauki w naszych szkołach.

atutszkola.pl/oferta/szkola-policealna/
Szkoła Policealna Atut
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Szkoła ATUT?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Studium

Studium

Dodano: 19.02.2013
Szkoła językowa Szuster to założona w 1972 roku placówka która poszczycić się może mianem jednej z najstarszych szkół w Łodzi. Przez ponad czterdziestolecie działalności zdobyła...