Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Liceum dla dorosłych - Sprawdź ofertę edukacyjną ATUT

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 16.09.2017
Działamy na rynku kształcenia policealnego już 11 lat. Pozwala nam to zapewnić w naszych szkołach, które działają jako ogólnopolska sieć i posiadają placówki w 21 miastach doskonałe warunki do realizowania nauki. Jednocześnie posiadamy również szeroki zakres kierunków zawodowych, w których możliwe jest uzyskanie w naszych szkołach dyplomu technika czy dyplomu zawodowego. Jednocześnie w naszych szkołach oferujemy elastyczne warunki realizowania nauki zarówno w ramach trybów stacjonarnych a także w trybach zaocznych.

Liceum dla dorosłych

Osoby pełnoletnie, które w wyniku losowych zdarzeń i wypadków nie ukończyły swojej edukacji, mogą podjąć kontynuację nauki w liceum dla dorosłych ATUT. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które czują potrzebę dalszej edukacji lub wymaga tego od nich ich pracodawca. 

Liceum takie zazwyczaj naucza w formie zajęć zaocznych, a zjazdy odbywają się raz na dwa tygodnie. To dobre rozwiązanie dla osób, które poza edukacją posiadają także stałą pracę lub rodzinę, której poświęcają większość swojego wolnego czasu. 

W liceum dla dorosłych ATUT zajęcia z poszczególnych przedmiotów zazwyczaj kończą się egzaminami, a do zaliczenia potrzebna jest ocena dopuszczająca ze wszystkich przedmiotów oraz ponad 50% obecności na zajęciach. Duża ilość liceów przygotowuje również do napisania matury. 

Jest to więc dobre rozwiązanie dla osób, które będą chciały kontynuować swoją edukację i w dalszej kolejności podjąć się nauki na studiach wyższych. Warto zainwestować nieco swojego czasu, ponieważ wielu pracodawców wymaga od swoich pracowników co najmniej wykształcenia średniego.

atutszkola.pl/oferta/liceum-i-gimnazjum/liceum-ogolnoksztalcace-dla-doroslych/
Szkoła Policealna Atut
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Szkoła ATUT?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Studium

Studium

Dodano: 19.02.2013
Szkoła językowa Szuster to założona w 1972 roku placówka która poszczycić się może mianem jednej z najstarszych szkół w Łodzi. Przez ponad czterdziestolecie działalności zdobyła...