Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Gimnazjum dla dorosłych - Sprawdź ofertę edukacyjną ATUT

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 16.09.2017
Działamy na rynku kształcenia policealnego już 11 lat. Pozwala nam to zapewnić w naszych szkołach, które działają jako ogólnopolska sieć i posiadają placówki w 21 miastach doskonałe warunki do realizowania nauki. Jednocześnie posiadamy również szeroki zakres kierunków zawodowych, w których możliwe jest uzyskanie w naszych szkołach dyplomu technika czy dyplomu zawodowego. Jednocześnie w naszych szkołach oferujemy elastyczne warunki realizowania nauki zarówno w ramach trybów stacjonarnych a także w trybach zaocznych.

Gimnazjum dla dorosłych

Żałujecie, że po ukończeniu szkoły podstawowej Wasza nauka nie była kontynuowana? Gdyby była tylko możliwość, z pewnością zdecydowalibyście się na naukę? W takiej sytuacji musicie mieć świadomość, że taka możliwość właśnie jest. 
 
Chodzi o gimnazjum dla dorosłych ATUT. Pod względem jakości nauczania nauka wygląda zupełnie tak, jak w nauki w standardowym gimnazjum. 

Każda szkoła musi nauczać zgodnie z tym, jak wygląda podstawa programowa Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od wytycznych Ministerstwa w żaden sposób nie można odbiec. Jeśli chodzi o możliwość zdobycia wykształcenia - naturalnie trzeba powiedzieć o wykształceniu podstawowym. Nie sposób też pominąć kwestii systematyczność nauki. Tutaj sytuacja nie jest tak klarowna jak w przypadku dzieci, które uczą się w systemie dziennym. 

W razie zainteresowania szczegółami nie ma wyjścia - trzeba odwiedzić stronę internetową konkretnej placówki.

atutszkola.pl/oferta/liceum-i-gimnazjum/gimnazjum-dla-doroslych/
Szkoła Policealna Atut
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Szkoła ATUT?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Studium

Studium

Dodano: 19.02.2013
Szkoła językowa Szuster to założona w 1972 roku placówka która poszczycić się może mianem jednej z najstarszych szkół w Łodzi. Przez ponad czterdziestolecie działalności zdobyła...