Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Najlepszy hotel na urlop z rodziną w Jastrzębiej Górze

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Na samej północy Polski, niedaleko Władysławowa znajduje się jeden z najbardziej znanych polskich kurortów – Jastrzębia Góra. Stąd niedaleko jest do Helu, a także tylko tutaj można podziwiać malownicze wybrzeże klifowe. I w tak urokliwym miejscu, niedaleko od plaży – bo zaledwie 100 metrów – znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy, komfortowy obiekt turystyczny, który oferuje wygodne pokoje, doskonałą kuchnię i staropolską gościnność oraz najwyższą jakość usług. Naszym Gościom zapewniamy też dodatkowe atrakcje, ponieważ wakacje spędzone w naszym hotelu to wakacje wyjątkowe.

Rodzinne wakacje z dzieckiem

Wybierając się na urlop z rodziną, warto byś zainteresował się ofertą hotelu Astor, który ma do zaproponowania znacznie więcej niż inne hotele w Jastrzębiej Górze. Zapewnia przede wszystkim rodzinne wakacje, jakich być może nie zastaniesz w ofercie innych obiektów. Hotel nastawiony jest na cale rodziny i z otwartymi wręcz ramionami przyjmuje gości w różnym wieku. Obiekt jest przystosowany również do potrzeb najmłodszych urlopowiczów.

Właściciele hotelu umożliwią Ci samodzielne dokonanie wyboru atrakcji. Jeżeli będziesz miał ochotę, możesz korzystać z zabiegów w SPA, możesz pójść na kort by potrenować i zmierzyć się z innymi członkami rodziny w tym sporcie.

Oferta jest jednak znacznie bogatsza, a w jej zasobach znajduje się także rozrywka dla dzieci. Oferowane place i pokoje zabaw to tylko podstawa. Są również specjalne wydarzenia organizowane z większym udziałem obsługi hotelowej, jak uczta młodego kinomana, akademie sportu, czy mali kucharze.

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą ofertą rodzinnych wakacji dla rodzin z dziećmi, przygotowaną przez hotel Astor z Jastrzębiej Góry. 

Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 28.05.2015
W 2003 roku w Łodzi powstał oddział TUI Centrum Podróży, mieszczący się przy al. Piłsudskiego. To bardzo dobra lokalizacja w samym finansowym centrum miasta, naprzeciw dużego parkingu, gdzie...
Więcej o firmie: Riwiera Turecka, Zakynthos
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 19.10.2017
Pasjonaci uprawiający mieszane sztuki walki mogą skorzystać z wyposażenia łódzkiej firmy SMMASH Fightwear specjalizującej się w projektowaniu odzieży sportowej dla zawodników MMA. Wśród...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 10.06.2015
Działając na terenie Łodzi zapewniamy naszym klientom komfortowe warunki do realizowania treningu fitness. Posiadamy przestronne sale gwarantujące wygodę podczas realizowania ćwiczeń....
Więcej o firmie: Trener personalny, Trener squash