Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Udane wakacje nad morzem bałtyckim w Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Na samej północy Polski, niedaleko Władysławowa znajduje się jeden z najbardziej znanych polskich kurortów – Jastrzębia Góra. Stąd niedaleko jest do Helu, a także tylko tutaj można podziwiać malownicze wybrzeże klifowe. I w tak urokliwym miejscu, niedaleko od plaży – bo zaledwie 100 metrów – znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy, komfortowy obiekt turystyczny, który oferuje wygodne pokoje, doskonałą kuchnię i staropolską gościnność oraz najwyższą jakość usług. Naszym Gościom zapewniamy też dodatkowe atrakcje, ponieważ wakacje spędzone w naszym hotelu to wakacje wyjątkowe.

Hotel przyjazny dzieciom

Wiele osób w naszym kraju co roku decyduje się na to, by wakacje spędzać nad Bałtykiem. Jest to alternatywa dla drogich zagranicznych wakacji. Szczególnie jeśli na wyjazd chcemy się wybrać całą rodziną wyjazd nad rodzimy zbiornik będzie tańszy. Planując takie wakacje należy pamiętać o licznych szczegółach, których zaniedbanie może sprawić, że wakacje nie będą udane.

Przede wszystkim wcześniejsza rezerwacja miejsc noclegowych to klucz do udanych wakacji. Gdy będzie to wyjazd z dziećmi warto wybrać hotel przyjazny dziecku (Astor Hotel), gdzie nasza pociecha będzie się dobrze czuła. Takie miejsce znajduje się w Jastrzębiej Górze. Funkcjonuje tam doskonały hotel Astor, który jest miejscem, w którym świetnie czuć się będą całe rodziny. Wybierając ten hotel liczyć można na wakacje, które będą udane zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Jest to bowiem świetnie przygotowane miejsce, gdzie nie brakuje atrakcji. Dla dzieci zorganizowana jest kraina i plac zabaw. Poza tym specjalnie przygotowane pokoje oraz menu w restauracji sprawiają, że dziecko będzie z takiego pobytu zadowolone i całe wakacje okażą się udane.
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 10.06.2015
Działając na terenie Łodzi zapewniamy naszym klientom komfortowe warunki do realizowania treningu fitness. Posiadamy przestronne sale gwarantujące wygodę podczas realizowania ćwiczeń....
Więcej o firmie: Trener personalny, Trener squash
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 19.10.2017
Pasjonaci uprawiający mieszane sztuki walki mogą skorzystać z wyposażenia łódzkiej firmy SMMASH Fightwear specjalizującej się w projektowaniu odzieży sportowej dla zawodników MMA. Wśród...
Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 28.05.2015
W 2003 roku w Łodzi powstał oddział TUI Centrum Podróży, mieszczący się przy al. Piłsudskiego. To bardzo dobra lokalizacja w samym finansowym centrum miasta, naprzeciw dużego parkingu, gdzie...
Więcej o firmie: Riwiera Turecka, Zakynthos