Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Bogata oferta hotelu Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Na samej północy Polski, niedaleko Władysławowa znajduje się jeden z najbardziej znanych polskich kurortów – Jastrzębia Góra. Stąd niedaleko jest do Helu, a także tylko tutaj można podziwiać malownicze wybrzeże klifowe. I w tak urokliwym miejscu, niedaleko od plaży – bo zaledwie 100 metrów – znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy, komfortowy obiekt turystyczny, który oferuje wygodne pokoje, doskonałą kuchnię i staropolską gościnność oraz najwyższą jakość usług. Naszym Gościom zapewniamy też dodatkowe atrakcje, ponieważ wakacje spędzone w naszym hotelu to wakacje wyjątkowe.

Konferencje nad morzem

My jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepszy poziom sal konferencyjnych, do których przekonały się już firmy z całego kraju, jak i poza jego granicami. Chętnie wybierają się do naszego hotelu położonego blisko 100 metrów od brzegu morza, w jednym z najmodniejszych kurortów nadmorskich. Proponujemy zarówno wyposażone sale na konferencje nad morzem Astor Hotel (http://www.astorhotel.pl/szkolenia-konferencje/), jak i mniejsze sale warsztatowe.

To dzięki nim jest możliwość zorganizowania zarówno kameralnego spotkania, jak i większej konferencji, która może być przygotowana nawet dla 1200 osób. Takie możliwości posiada nasza największa sala, której wielkość dochodzi do około 800 metrów kwadratowych. Nasze usługi są doceniane przez wielu klientów, którzy decydują się na kilkudniowy lub dłuższy nocleg.

Przebywają w pięknych apartamentach i pokojach, które są wyposażone w odpowiednie urządzenia, jak i wszelkie inne rzeczy, które przydają się naszym klientom. Gwarantujemy im także przygotowanie wszelkiego rodzaju posiłków, na które będą mogli się zdecydować, ustalając swoje oczekiwania.
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 10.06.2015
Działając na terenie Łodzi zapewniamy naszym klientom komfortowe warunki do realizowania treningu fitness. Posiadamy przestronne sale gwarantujące wygodę podczas realizowania ćwiczeń....
Więcej o firmie: Trener personalny, Trener squash
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 19.10.2017
Pasjonaci uprawiający mieszane sztuki walki mogą skorzystać z wyposażenia łódzkiej firmy SMMASH Fightwear specjalizującej się w projektowaniu odzieży sportowej dla zawodników MMA. Wśród...
Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 28.05.2015
W 2003 roku w Łodzi powstał oddział TUI Centrum Podróży, mieszczący się przy al. Piłsudskiego. To bardzo dobra lokalizacja w samym finansowym centrum miasta, naprzeciw dużego parkingu, gdzie...
Więcej o firmie: Riwiera Turecka, Zakynthos