Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Najlepsze na rynku taśmy producenta Alpako

Strona Alpako

Alpako

Dodano: 30.03.2016

Alpako funkcjonuje w Łodzi produkując taśmy specjalistyczne we wszystkich rodzajach. Posiadamy taśmy piankowe, dwustronne, a także materiały usprawniające system pakowania. Dzięki indywidualizacji projektów taśm jesteśmy w stanie wyzwolić z nich maksymalne wartości reklamowe, sprzyjając tym samym obniżeniu ogólnych kosztów wdrożenia strategii marketingowej. Nasze materiały samoprzylepne dotrą do Państwa następnego dnia roboczego po zamówieniu. Współpracujemy bowiem z wydajnymi firmami spedycyjnymi.

Taśmy dwustronne

Alpako jest firmą, którą bez chwili zawahania można polecić wszystkim tym, którzy potrzebują dobrych taśm dwustronnych. Przedsiębiorstwo oferuje dużą jakość takich taśm dwustronnych, które są odporne czy to na zmieniające się temperatury, czy też na inne warunki pogodowe, jak deszcz i słońce. Taśmy dwustronne, jakie sprzedaje marka Alpako to również bardzo dobre ceny oraz zniżki na przykład przy okazji dużych zamówień.

Sprzedawane taśmy dwustronne dzięki sporej niezawodności, co zostało wykazane w testach produktu, pozyskują duży krąg odbiorców prywatnych i korporacyjnych. Oprócz typowych, firma może zaoferować również zamówienia nietypowe na taśmy dwustronne o ściśle określonej specyfikacji technicznej. Duża oferta taśm samoprzylepnych jest ciągle powiększana, a on same cieszą się bardzo dużą popularnością.

Na stronie internetowej naszej firmy zostały zamieszczone wszystkie informacje dotyczące oferty taśm dwustronnych Alpako, jak również ich bardziej szczegółowe opisy techniczne. Zapraszamy.

Alpako
Adres:
Pabianicka 119/131
WWW:
Kod:
93-490
E-mail:
alpako@alpako.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 250 53 95
Taśmy i akcesoria samoprzylepne
GPS     N: 19° 26' 15"     E: 51° 43' 10"

Jak dojechać do firmy Alpako?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona HYPROTECH Polska

HYPROTECH Polska

Dodano: 17.06.2015

Działamy na polskim rynku już od 2007 roku specjalizując się od samego początku działalności w realizowaniu dystrybucji wysokiej jakości etykiet. Zapewniamy między innymi etykiety...

Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 25.03.2014
Przedsiębiorstwo Inwemer i wyspecjalizowana obsługa techniczna to rozwiązanie dedykowane właściwie każdej działalności biznesowej. Jesteśmy przekonani, że prawidłowy stan urządzeń...
Więcej o firmie: Konserwacja instalacji
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 29.08.2016
Dosłownie w każdym regionie Polski posiadamy oddziały w których oferujemy profesjonalne usługi. Dążąc do zadowolenia naszych klientów, zapewniamy im kompleksowe usługi z zakresu solidnego...
Więcej o firmie: Gdańsk, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Radom
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu sprzedaży wysokiej jakości oraz dostępnych w szerokim asortymencie. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić obuwie dla dzieci od...