Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

Najlepsze na rynku taśmy producenta Alpako

Strona Alpako

Alpako

Dodano: 30.03.2016

Alpako funkcjonuje w Łodzi produkując taśmy specjalistyczne we wszystkich rodzajach. Posiadamy taśmy piankowe, dwustronne, a także materiały usprawniające system pakowania. Dzięki indywidualizacji projektów taśm jesteśmy w stanie wyzwolić z nich maksymalne wartości reklamowe, sprzyjając tym samym obniżeniu ogólnych kosztów wdrożenia strategii marketingowej. Nasze materiały samoprzylepne dotrą do Państwa następnego dnia roboczego po zamówieniu. Współpracujemy bowiem z wydajnymi firmami spedycyjnymi.

Taśmy dwustronne

Alpako jest firmą, którą bez chwili zawahania można polecić wszystkim tym, którzy potrzebują dobrych taśm dwustronnych. Przedsiębiorstwo oferuje dużą jakość takich taśm dwustronnych, które są odporne czy to na zmieniające się temperatury, czy też na inne warunki pogodowe, jak deszcz i słońce. Taśmy dwustronne, jakie sprzedaje marka Alpako to również bardzo dobre ceny oraz zniżki na przykład przy okazji dużych zamówień.

Sprzedawane taśmy dwustronne dzięki sporej niezawodności, co zostało wykazane w testach produktu, pozyskują duży krąg odbiorców prywatnych i korporacyjnych. Oprócz typowych, firma może zaoferować również zamówienia nietypowe na taśmy dwustronne o ściśle określonej specyfikacji technicznej. Duża oferta taśm samoprzylepnych jest ciągle powiększana, a on same cieszą się bardzo dużą popularnością.

Na stronie internetowej naszej firmy zostały zamieszczone wszystkie informacje dotyczące oferty taśm dwustronnych Alpako, jak również ich bardziej szczegółowe opisy techniczne. Zapraszamy.

Alpako
Adres:
Pabianicka 119/131
WWW:
Kod:
93-490
E-mail:
alpako@alpako.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 250 53 95
Taśmy i akcesoria samoprzylepne
GPS     N: 19° 26' 15"     E: 51° 43' 10"

Jak dojechać do firmy Alpako?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź


Podobne firmy

Strona HYPROTECH Polska

HYPROTECH Polska

Dodano: 17.06.2015

Działamy na polskim rynku już od 2007 roku specjalizując się od samego początku działalności w realizowaniu dystrybucji wysokiej jakości etykiet. Zapewniamy między innymi etykiety...

Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 22.04.2017
Serwis internetowy gazetomania.pl to specjalne miejsce w sieci, w którym zainteresowani internauci mogą bez problemu wybrać dla siebie idealny prezent, który następnie posłuży im do obdarowania...
Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 27.11.2013

Zanim dziecko po raz pierwszy zostanie przywiezione do domu pewność i przygotowanie rodziców jest niezwykle ważne. Nasza firma pomoże się to tej chwili doskonale przygotować. Dzieci lubią...

Strona Aro Logistics

Aro Logistics

Dodano: 09.05.2015
ARO Logistics jest firmą, której domenę stanowi logistyka. Obsługujemy firmy z wielu branż, oferując pomoc w zakresie wszechstronnej obsługi logistycznej, magazynowania oraz outsourcingu...