Proszę czekać...
zamknij
Nowe Firmy

Aktywna promocja firm

Jesteś właścicielem nowej firmy oferującej innowacyjne rozwiązania? Już dzisiaj dodaj firmę do naszego katalogu i aktywnie promuj swój biznes za pomocą Internetu, będąc widocznym dla swoich klientów!

Przejrzysta prezentacja firmy

Nasz katalog pozwala przedsiębiorcom na dodawanie szczegółowych danych dotyczących lokalizacji, oferty oraz innych informacji o firmie. Stań się widoczny, dodaj firmę do katalogu!

Wyszukiwarka nowych firm

Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź firmę lub usługi, które są Ci aktualnie potrzebne!

zabiegi-pielegnacyjne

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 14.05.2014

W naszym salonie kosmetycznym zapewniamy szeroki zestaw profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz związanych z medycyną estetyczną, w tym opartych na nowych technologiach. Realizujemy również zabiegi pielęgnacyjne paznokci, jak manicure klasyczny, manicure frencz, manicure japoński, stylizację akrylową, stylizację żelową, stylizację, metoda porcelany, rekonstrukcję paznokci uszkodzonych lub chorobowo zmienionych, paznokcie ślubne oraz zdobienia z wykorzystaniem brokatu, muszli oraz innych materiałów.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 22.10.2015

Salon urody Aspasja swoją działalność rozpoczął w 2000 roku. Od tamtego czasu upiększył twarze i ciała wielu ludzi. Do tej pory usługi salonu są właśnie skoncentrowane na dbaniu o piękno i zdrowie klientek i klientów w każdym wieku. Dlatego oferta salonu zawiera propozycje usług upiększających, wyszczuplających, pielęgnacyjnych i odmładzających, które oparte są przede wszystkim na doskonale wyszkolonej kadrze, kosmetykach wysokiej jakości, nowoczesnych technikach i urządzeniach stosowanych przy zabiegach różnego rodzaju.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 17.10.2015

Salon kosmetyczny i SPA Aspasja proponuje liczną gamę zabiegów medycyny estetycznej, która pomaga utrzymać ciało młode i piękne, niezależnie od wieku. Przyjmujemy w salonie z powodzeniem mężczyzn i kobiety, zainteresowane poprawą codziennego wizerunku. Obsługujemy młode mamy i kobiety w ciąży. Tłumaczymy każdemu zainteresowanemu przebieg zabiegu. Macie Państwo pewność wykorzystania doświadczenia wyspecjalizowanej kadry. Konkurencyjne warunki cenowe, precyzyjnie opisane usługi i działalność prowadzona na najlepszym sprzęcie to na pewno cechy przemawiające za odwiedzinami salonu Aspasja.

Więcej o firmie: Odchudzanie Łódź
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 06.10.2015

Profesjonalny salon kosmetyczny Aspasja oferuje szeroki wybór usług kosmetycznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które skierowane są do kobiet i mężczyzn potrzebujących zadbać o swój estetyczny i atrakcyjny wygląd. Ofertę wypełniają masaże, zabiegi relaksacyjne, makijaż, stylizacja fryzur i paznokci, odchudzanie metodami dopasowanymi do możliwości klientów, a także szereg innych. Salon Aspasja jest jednym z najlepszych gabinetów w Łodzi. Dba o świadczenie usług w europejskim standardzie.

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 04.02.2014
Nowoczesne podejście do spraw związanych z żywieniem. I to nie tylko w teorii, ale również i w praktyce. To swoim klientom proponuje firma taka jak Diet4 You, o czym bardzo dokładnie będzie można przeczytać na jej stronie www. Tam będzie można dowiedzieć się, na czym dokładnie polega catering dietetyczny. Jeżeli więc ktoś będzie zainteresowany zdrowymi i smacznymi posiłkami o każdej porze dnia i mieszkać będzie w Warszawie, to pewien może być, że po współpracy z tą firmą na pewno to otrzyma.
Strona Laser DeLux

Laser DeLux

Dodano: 06.07.2016
W ramach oferty naszych salonów zapewniamy realizowanie szerokiego zakresu zarówno zabiegów estetycznych jak też laserowych. Posiadamy doświadczenie a jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić komfortowe warunki, w których realizowane są poszczególne zabiegi w naszych salonach, co pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych zabiegów zarówno w sposób bezpieczny a jednocześnie dopasowany do oczekiwanych przez naszych klientów rezultatów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszych salonów!
Więcej o firmie: Depilacja nóg
Strona Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Dodano: 13.06.2016
Na przywitanie wiosennego słońca i wizyt na plaży latem warto się przygotować teraz, gdy jest najlepszy okres na zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Dobry wygląd zapewnia dobre samopoczucie i więcej sukcesów w życiu.  Oferujemy w Laser DeLux w Szczecinie zabiegi podnoszące kondycję skóry i zapewniające utrzymannie młodego wyglądu. Dzięki mezoterapii igłowej można wprowadzać pod skórę mikroskopijne ilosci preparatów odżywczych a dermabrazja spowoduje pozbycie się starych warstw naskórka. Zapraszamy też na depilację. Promocja cenowa!
Więcej o firmie: Depilacja nóg w Szczecinie